Vatan PC'deki Fiyat Farkı

Eksen ucuz ama bir o kadar da sıkıntılı. Arkadaşım ram aldı, bozuk çıktı ram. Hâlâ değişim yapmadılar, oyalıyorlar. Vatan' da en azından birebir muhatap buluyorsun.
Vatan az mı sattı insanlara kullanılmış, açılmış ürünleri yeni adıyla?

Diğer sitelerde dispiritör garantisi var sadece diye söylediler bana.
Garantide sorun yaşamayacağımı bilssem diğer sitelere yönelecem ama..
Vatanda'da distrubitor garantisi var sadece. Aliyorlar onlar distrubitore gonderiyorlar, urununuz yolda calinirsa, kirilirsada sorumlulugu ustlenmiyorlar. Ben ekran kartini verdim, 15 gun sonra servise gondermisler. Kendim gonderseydim cok daha mantikliydi.

İyice araştırma yapmak gerekiyor. Ben pazartesi günü sipariş verdim toplam 3500 tl kasa için, sipariş verdiğim siteler eksenbilgisayar, exa bilgisayar ve hızlı al, sadece 500 tl vatandan sipariş verdim. Sasha nın dediği gibi inventus var sinerji var. Sorun tüm hepsinde var. Hiçbiri dört dörtlük değil, aldığınız ürünün arızalı çıkması biraz sanş işi. Değişim yapılması ise dediğin gibi sitelere bağlı ama bir çok insan bu sitelerden memnun. Kısacası iyi araştırmak gerekiyor.

İnventus tan al dostum vatanı bırak, onarım yapıp sıfır ürünmüş gibi satan bir firma. Stoklarda yoksa bile mail atıp stoklara getiren bir firma İnventus. Öneririm

Eksende şöyle bir sorun var mesela sitesinde iki tane i7 4790 var.Orjinal intel kutulu diyor bir tanesine diğerine birşey yazmamış önceden ithalatçı firma felan yazıyordu garantisi yazmayanda ve biraz daha ucuz.Farkı ne bilmiyorum ama diğer ürünlerde de garanti şeyini belirtmemişler.

Şahsen ben de İnventus ile ilgili bir şikayete dek gelmedim. Kendim de alışveriş yaptım, daha hiç bir sorunla karşılaşmadım. Montajlanabilir parçaları, 12 saat montaj testine tabi tutup gönderiyorlar. Müşteri hizmetleri de çok ilgili davranıyor. Telefon açıp, sistem, parça önerileri dahi soranlar oluyormuş. Garanti ile ilgili durumlarda da, çevremden bildiğim kadarıyla, olabildiğince müşteriden taraf oluyorlarmış. Gereksiz pürüz çıkarmıyorlarmış, aksine yardımcı oluyorlarmış.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı