Vatan Bilgisayar OEM sistemlerde iade veya değişim

Sürekli vatan müşterisi olarak OEM hazır sistem almadım. Ama aldığınız bir parçada bozukluk varsa garanti iade süresi içinde değişim yapıyorlar. Bildiğim kadarıyla OEM hazır sistemlerde kasayı açarsanız garantisi bozuluyor. Kasayı açmadıysanız aldığınız yerin teknik servisine götürün inceleme yaparlar derdinizi iyi anlatırsanız farklı bir modelle değişim yaparlar ama iade için bir şey diyemem daha önce yapmadım.

Maalesef yok. Sadece parçada arıza çıkarsa garantiye yolluyorlar eğer hangi ürünün bozuk olduğunu bilmiyorsanız sistem stabil çalışmıyorsa, anında hasar tespiti için de ek olarak windows veya kaspersky almanız lazım öbür türlü tek tek bütün parçalar garantiye gider.

Not: Bu söylediklerim sadece iade için geçerli. Oem sistemi bütün olarak sayarlar ise değişim olabilir emin değilim.

Peki beni bu sebebten 3 4 saat önce yanlış bilgilendirme yapmışım diye bana uyarı atan moderötör neden attı bana bu uyarıyı biri söyleyebilirmi.

Yanlış bilgilendirme yaptığın içindir :)
Nasıl vatan bilgisayar oem sistemlerde iade ve değişim.kabul etmiyor demiştim bir konuda ve uyarı olarak vatan bilgisayar oem sistemlerde iade ve değişim kabul ediyor yazmış fakat burdaki cevaplar ve biraz internetten bakmam üzerine kabul etmediği yazıyor.

Nasıl vatan bilgisayar oem sistemlerde iade ve değişim.kabul etmiyor demiştim bir konuda ve uyarı olarak vatan bilgisayar oem sistemlerde iade ve değişim kabul ediyor yazmış fakat burdaki cevaplar ve biraz internetten bakmam üzerine kabul etmediği yazıyor.
Benim bilgim ed o yönde ama hadi hayırlısı.

Teorikte var fakat Vatan Bilgisayar bu konularda çok sinir bozucu. Yani değişim yapmadan önce elinden geleni yapıyor. Ürün kutudan çıkma kusurlu olsa dahi servise gönderelim rapor alalım diyorlar. Şubeden şubeye değişir elbette fakat bu konuda çok kötü. İade etmesine edersin fakat uğraştırır biraz :) .

Yeni konular

Geri
Yukarı