Vatan Bilgisayar MSI anakart garantisine 2 yıl diyor ama garanti belgesinde 3 yıl yazıyor

Ali.07

Centipat
Daha fazla  
Vatandan 02.09.2020 yılında anakart aldım, anakart arızalandi, garantiye göndermek zorunda kaldım, garantinin bitmesine normal Vatan Bilgisayar şartlarına göre 2 sene garanti süresi var. 10 gün falan var ama MSI garanti belgesinde 3 sene yazıyor. Bu konuda tecrübesi olan biri varsa bana yardımcı olabilir mi?

MSI ekran kartımın garanti belgesinde 2 yıl yazmasına rağmen 3 yıl garantili bir şekilde kullanabilmiştim. Standart garanti süresi 2 yıl olduğu için Vatan Bilgisayar öyle yazabilir ama MSI 3 yıl diyorsa siz 3 yıl garantiden faydalanabilirsiniz. Garantiyi MSI sağlıyor.

MSI ekran kartımın garanti belgesinde 2 yıl yazmasına rağmen 3 yıl garantili bir şekilde kullanabilmiştim. Standart garanti süresi 2 yıl olduğu için Vatan Bilgisayar öyle yazabilir ama MSI 3 yıl diyorsa siz 3 yıl garantiden faydalanabilirsiniz. Garantiyi MSI sağlıyor.

Garantiye göndereceğim zaman Vatan Bilgisayar ile gönderdim Vatan Bilgisayar para isteyebilirler dediler. Vatan Bilgisayar 2 yil bittiği zaman kendim MSI ile irtibata geçip mi göndermem lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantiye göndereceğim zaman Vatan Bilgisayar ile gönderdim Vatan Bilgisayar para isteyebilirler dediler. Vatan Bilgisayar 2 yil bittiği zaman kendim MSI ile irtibata geçip mi göndermem lazım?

Vatan Bilgisayar aracı zaten. Direkt MSI ile iletişime geçip gönderin. Boş yere vakit kaybı yaşamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı