Vatan Bilgisayar-OEM I3 12100F RTX 3060 Sistem alınır mı?

Slate 6750XT sistemi almaya karar verdim. Kusura bakmayın şu an gerçekten kötü bir laptop kullanıyorum. O yüzden artık bıktım kasmalardan donmalardan şöyle kasmayan donmayan en iyisini istiyorum bütçemin yettiği, zaten Türkiye'de teknolojik alet almak zor. Bir kere alacağım ve yıllarca kullanacağım. İlk defa alacağım için biraz kafam karışık. Şimdi biraz daha kararlıyım teşekkür ederim.

Ücret karşılığında bir parça bile takmazlarmı
6700xt ile arasında 5 6 FPS var fark vermene gerek yok.

Hayır takmıyorlar birçok mağzaya sordum.

O zaman kendimiz takıcaz teşekkür ederim sormak için mağazaya gidicektim gerek kalmadı.

6700XT ile arasında 5 6 FPS var fark vermene gerek yok.

Dual seriside çok güzelde ROG STRIX daha çok hoşuma gitti RGB'si falan o yüzden onu alacağım. İnşallah 1 - 2 haftaya bu sistemlerde kalkmaz siteden.

O zaman kendimiz takıcaz teşekkür ederim sormak için mağazaya gidicektim gerek kalmadı.

Hocam eğer istanbuldaysanız gaminggenin mağzasına gidip orada mantıs-6700 XT siparişi verip 3 gün sonra elden alıp ekran kartını kendiniz takarsınız bence en sağlıklı yol bu ama siz bilirsiniz.

Hocam eğer istanbuldaysanız gaminggenin mağzasına gidip orada mantıs-6700 XT siparişi verip 3 gün sonra elden alıp ekran kartını kendiniz takarsınız bence en sağlıklı yol bu ama siz bilirsiniz.

Bodrumda yaşıyorum dediğim gibi sadece MediaMarkt Teknosa vatan var bunlarda takmıyormuş. Mahalle bilgisayarcılarına güvenmem babamla karar vereceğiz ya vatandan alacağız sistemi ya da alıp kendimiz takıcaz ekran kartını.

Bodrumda yaşıyorum dediğim gibi sadece MediaMarkt Teknosa vatan var bunlarda takmıyormuş. Mahalle bilgisayarcılarına güvenmem babamla karar vereceğiz ya vatandan alacağız sistemi ya da alıp kendimiz takıcaz ekran kartını.
Sistem yeniden düşmüş alıcaksan 30 lira farkla kasayı değiş.

Sistem yeniden düşmüş alacaksan 30 lira farkla kasayı değiş.

Mutlu olmuştum ama sistem 1 gün durdu, babam vatana gidip sordu yok demişler ve bir tane sistem ayarladık 3060 Ti'lı babama monitörle 34.000TL hesap çıkarmışlar alma dedim. İncehesap'tan almaya karar verdim.

Geri
Yukarı