Vatan Bilgisayar peşin ve taksitli ödeme hakkında.

Akinnn22

Centipat
Merhaba arkadaşlar.

Ben yarın Vatan'dan 6000 TL'ye PC alacaktım.

Acaba paranın 4800 TL'sini peşin ödeyip geri kalan kısmını haftaya taksit yaptirabilir miyiz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan pişmanlıktır dostum. Vazgeç derim. Fiyat konusunda bahse varım Vatandan 6000 TL'ye alacağın sistemi başka bir internet sitesinde 5000 TL bandına çekilebilir.
Destek konusunda da o kadar yardımcı olmuyorlar.

Vatan pişmanlıktır dostum. Vazgeç derim. Fiyat konusunda bahse varım Vatandan 6000 TL'ye alacağın sistemi başka bir internet sitesinde 5000 TL bandına çekilebilir.
Destek konusunda da o kadar yardımcı olmuyorlar.
Merhaba kardesim sistemi babam alacağı için internetten güvenmiyor o yüzden bu soruyu sordum.

arkadaşın dediği gibi vatandan alacaksanız kdv indirimi kovalayın o zaman neredeyse her yerden ucuz oluyor, öbür türlü çok pahalı oluyor ve kredi kartınız vatanda ne kadar destekliyor ise o kadar taksit yapabilirsiniz, vade farkı yok vatanda taksitlerde ama öbür firmalarda vade farkı istiyorlar taksit için.
vatanda ki eleman kredi kartınız 3+3 6 taksit destekliyor dediler bende taksitli aldım o zaman benle aynı anda alan adamın 2+2 4 taksit yapabildi 6 istedi ama kredi kartı desteklemiyormuş vatanda öyle saçmalık var.

arkadaşın dediği gibi vatandan alacaksanız kdv indirimi kovalayın o zaman neredeyse her yerden ucuz oluyor, öbür türlü çok pahalı oluyor ve kredi kartınız vatanda ne kadar destekliyor ise o kadar taksit yapabilirsiniz, vade farkı yok vatanda taksitlerde ama öbür firmalarda vade farkı istiyorlar taksit için.
vatanda ki eleman kredi kartınız 3+3 6 taksit destekliyor dediler bende taksitli aldım o zaman benle aynı anda alan adamın 2+2 4 taksit yapabildi 6 istedi ama kredi kartı desteklemiyormuş vatanda öyle saçmalık var.
Eyvallah kardesim simdi ben geri kalan parayi 1 hafta sonra taksit yaptirmam lazim babamin kredi karti geliyor o zamana napacam

Merhaba kardesim sistemi babam alacağı için internetten güvenmiyor o yüzden bu soruyu sordum.
Hepsiburada, incehesap ve itopya benzeri sitelerin yorumlarını okut. İkna etmeye çalış. İstanbul içindeyseniz direk İtopya mağazasına gidin. O 1000 TL ile klavyeni mouseni çıkarırsın. Veya monitörünü sen düşün.

Peki bunu 1 hafta sonra yapabilir miyim çünkü babamin kredi kartı haftaya geliyor suan elimde sadece nakit var

Ne yazık ki hayır, o anda ürünün tüm ücretini alırlar sizden. 6000 TL'nin 4800'nü elden ödeyip geri kalan 1200 lirasını Vatan o anda kredi kartından çeker. O miktar karttan düşülür, aydan aya da ödenir. Sistem bu şekilde işler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı