Vatan Bilgisayar Rezilliği

justlookteam38

Hectopat
Daha fazla  
Arkadasim dun Vatan Bilgisayar'dan bilgisayar topladi. Babasi arkadasigima guvenmedigin icin oradaki gorevlilerin bilgisayar toplamasini istemis. Oradaki gorevliler ona 4500 liraya i7 4790 islemci, Msi z97 gaming 5, ekran kartini da gtx750 Ti vermisler. Gordugunuz gibi ne kadar sacma bir sistem. Lutfen tek istedigim, oradaki gorevlilere birakmayin, gidin kararlilikla kendi sectiginiz parcayi isteyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görevliye bilgisayar toplama görevi verilmez ki zaten çoğu haysiyetsiz onların. Geri iade etsin. @Recep Baltaş Abi Allah bilir harici ses kartı, 200-300 Liralık soğutucu falan doldurmuşlardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallaha kardeşim benim tanıdıklarıma göre. Ben o hataya 3 kere düştüm. Birde üste çıkıyorlar çoğu zaman. İyisi de vardır düşük ihtimal bana hiç denk gelmedi. Alayı kelimesini çoğu olarak değiştirdim hak yemeyelim yanlışlıkla.

Oncellikle kotu bir kasa vermisler z97 anakarta 4790 islemci nedir h97 vermeleri gerekiyordu 4500 liralik sisteme gtx750ti vermeleri baska bir ironi bunlarin icinde diger parcalarda dahil monitorde

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı