Vatan Bilgisayar RX6600 ekran kartlı PC alınır mı?

İkinci elden aynı sistemi 10-12K civarına toplarım.

Bilgisayar parçaları çok uzun süre dayanacak şekilde üretilir ve miningden geçmiş olsun, çok oyun oynanmış olsa bile onyıllarca ömürleri oluyor. Tavsiyem ikinci elden öyle bir sistem toplaman. 18k civarı bütçen varsa ikinci elden RTX 4060 sistem toplarsın.

Yakın zamanda sadece piyasadan ucuz oldugu için mouse aldım. Onun dışında vatan, MediaMarkt, Teknosa gibi işletmeler internet fiyatının neredeyse 1.5 katı fiyatı hatta bazı durumlarda 2 katı fiyatına satıyor.

Abartma. En az 14K ikinci el olsa bile. Tabii bu Vatan'daki sistemi alınabilir yapmaz.

Ramı XPG , SSD'yi Kioxia yap 19K'ya al bunu aradaki farka değer.
Kasa ve PSU şüpheli.
Bu daha iyi olur.

Yakın zamanda bir arkadaşım vatandan toplama 4060'lı sistemi 20bine kaptı. Ara ara böyle kampanyalar oluyor. Vatan dahil gaminggentr, İncehesap, Gençer Gaming, Sinerji, İtopya sitelerini takip et ve YouTube dada teknoloji kanalları ara ara böyle kampanyaları paylaşıyor. Örneğin 100 stoklu 4060 sistem sadece 20, 000₺! Gibi. O yüzden acele etme bence.

Bilgisayar parçaları çok uzun süre dayanacak şekilde üretilir ve miningden geçmiş olsun, çok oyun oynanmış olsa bile onyıllarca ömürleri oluyor. Tavsiyem ikinci elden öyle bir sistem toplaman. 18k civarı bütçen varsa ikinci elden RTX 4060 sistem toplarsın.
Hocam ikinci el almak istesem çoktan RX 6600xt PC almıştım normalde 14bin liraya r5 5600 rx580 sistem alcaktim en azından onu alayim

Pulse 5A-RTX 4060 - Game Garaj
SSD yi kioxia, ram'i XPG, kasayı df dk353 yapıp alabilirsin. Bütçe 20k'ya çıkarsa işlemciyi de 5600 yapip alabilirsin.

Hocam ikinci el almak istesem çoktan RX 6600XT PC almıştım normalde 14bin liraya R5 5600 RX580 sistem alacaktim en azından onu alayim

Paranız varsa ikinci ele bulasmayın hocam o gerginliği almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı