Vatan Bilgisayar satın aldıktan sonra hemen parçaları veriyor mu?

umut763476

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 590 8GB,

İ3-9100F,

4GB RAM(GARİP BİLİYORUM!), 1TB HDD ,600 W ELİTE PSU
Vatan PC'ye gittikten sonra, hemen 9 ay taksitle aldıktan sonra PC parçalarını veriyorlar mı? Ya da vermeseler de orada toplayıp hemen verirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Montajdan bahsediyorsan yapıyorlar. Bu arada Vatan yerine başka yerden toplasaydınız keşke. İstersen 36 aya böl mümkün mü bilmiyorum ama parçaları veriyorlar toplu halde.

Ücret karsiligi yapiyorlar. Vatan iyi degil ama son 2 ürünüm kusurlu çıktı. Magaza hatası birinci. İkinci de seri problemli ürün sattılar tabi yöneticiler vatan yandaşı ne zaman kötülesek ceza yiyoruz. Vatandaşını seven kalmamış bu ülkede maalesef.

Fiyat konusu Vatan biraz uçuk ama güvence nedeniyle satıyorlar ben bilgisayarı Vatan dan aldım indirime denk geldik iyi geldi ürünleri seçtim sıra yoksa hemen bile topluyorlar diye biliyorum ama genelde yarına aksatıp yarın gelin alın diyorlar kutularıyla toplanmış bir şekilde teslim ediyorlar.

Ben akşam satın aldım diğer gün öğlen benim yanımda topladılar kablolamasını falan da çok iyi yaptılar tabi oradaki elemanada bağlı eve gittim hdd okumuyordu diğer gün bir daha gittim kasayla beraber orda baktılar yeni hdd verdiler uğraştırmadan ben memnun kaldım vatandan.

Satın alıyorsunuz, tabii ki veriyorlar.

Toplatmak isterseniz de genelde yarın gelip alın diyorlar.

Bu arada PC parçaları artık en fazla 6 taksitle alınabiliyor, bilgin olsun.

Emin misiniz 9 ay taksit olmuyor mu artık? Eğer doğruysa çok kötü oldu bu :(

Bir Vatan çalışanı olarak bilgi veriyorum herhangi bir montaj ücreti alınmaz yasaktır. Genellikle aynı gün içinde toplanılıp teslim edilir. (Yoğunluğa bağlı şekilde)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı