Vatan Bilgisayar Servis Yolunda Gözükme Sorunu

Eaydin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 1 Agustos gunu bi hata problemiyle bilgisayarimi Vatan Bilgisayar'a goturdum. Servise yollasinlar diye verdim, 5 Agustos'tan beri servis yolunda gozukuyor. Benim anlamadigim servise at arabasiylami yolluyorlar, yoksa arabayla mi? Bu problemi yasayan tek kisi ben miyim acaba? Bu tur problem yasayan arkadaslar beni bilgilendirirseniz sevirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, 1 Agustos gunu bi hata problemiyle bilgisayarimi Vatan Bilgisayar'a goturdum. Servise yollasinlar diye verdim, 5 Agustos'tan beri servis yolunda gozukuyor. Benim anlamadigim servise at arabasiylami yolluyorlar, yoksa arabayla mi? Bu problemi yasayan tek kisi ben miyim acaba? Bu tur problem yasayan arkadaslar beni bilgilendirirseniz sevirim
Vatan bilgisayara mesaj atarsanız düzeltiyorlar. Süreç süresince siz sormazsanız düzelteceklerini sanmıyorum. Ürün geldiğinde mesajla bilgi veriyorlar en son.

Ben ekran kartımı göndermiştim, servise ulaşmış, ürün değişim-iade talebi çıkmıştı ama hala servis yolunda gözüküyordu. Vatan bilgisayar servis takip kısmı çok berbat, en iyisi servisi arayıp bilgi almak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı