Vatan Bilgisayar sorunlu ürün mü satıyor?

rezgo

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben çıldırmak üzereyim, Vatan Bilgisayar'dan ne alsam bozuk ürün çıkıyor ve 20 gün bekletip yeni ürün veriyorlar.

İlk önce ben bilgisayar topladım. Anakartım MSI H110M'di, 1 ay kullandım ses kartı bozuldu, garantiye gitti geldi yenilendi. Bu sefer 1.5 hafta kullandım yine ses kartı bozuldu. Sonra yine değiştirdik yine aynı sorun.
1 hafta içinde oldu. Sonra ben pahalı bir ürün aldım artık sorunu yaşamadım ama sonra RAM de bozuldu. Bilgisayarı alalı 3 ay olduysa 2 ay garantide geçti. Tamam neyse bilgisayar düzeldi sonra 1 yıllık G300s bozuldu. Tamam olabilir dedim 1 yıl oldu bir sorun olmuştur falan 30 gün beklettiler ve para iadesi aldılar, G102 ile değiştirdim şimdi mouseu alalı 3 hafta olmuyor abi bu da bozuldu. Sorun Vatan'da mı bende mi? Bir de RX 460 almıştım şu an o da sorunlu gibime geliyor. Bazen sebepsizce fanı %100 çalıştırıyor.
Not: Oyunlarda falan sinirlenmem etrafa eşyaları savurmam yani düzgün kullandım bütün ürünleri ama sanırsam ben dünyadaki en şanssız adamım.
Anlayacağınız tavsiye etmiyorum ben ama tek bir +'ları var oda müşteri hizmetinde çok iyiler bu konuda MediaMarkt'a göre benim izlenimlerime göre.

Arkadaşlar ben çıldırmak üzereyim, Vatan Bilgisayar'dan ne alsam bozuk ürün çıkıyor ve 20 gün bekletip yeni ürün veriyorlar.

İlk önce ben bilgisayar topladım. Anakartım MSI H110M'di, 1 ay kullandım ses kartı bozuldu, garantiye gitti geldi yenilendi. Bu sefer 1.5 hafta kullandım yine ses kartı bozuldu. Sonra yine değiştirdik yine aynı sorun.
1 hafta içinde oldu. Sonra ben pahalı bir ürün aldım artık sorunu yaşamadım ama sonra RAM de bozuldu. Bilgisayarı alalı 3 ay olduysa 2 ay garantide geçti. Tamam neyse bilgisayar düzeldi sonra 1 yıllık G300s bozuldu. Tamam olabilir dedim 1 yıl oldu bi sorun olmuştur falan 30 gün beklettiler ve para iadesi aldılar, G102 ile değiştirdim şimdi mouseu alalı 3 hafta olmuyor abi bu da bozuldu. Sorun Vatan'da mı bende mi? Bir de RX 460 almıştım şu an o da sorunlu gibime geliyor. Bazen sebepsizce fanı %100 çalıştırıyor.
Not: Oyunlarda falan sinirlenmem etrafa eşyaları savurmam yani düzgün kullandım bütün ürünleri ama sanırsam ben dünyadaki en şanssız adamım.
Anlayacağınız tavsiye etmiyorum ben ama tek bir +'ları var oda müşteri hizmetinde çok iyiler bu konuda MediaMarkt'a göre benim izlenimlerime göre.
2013 ten beri aldığım tüm ürünler arızalı ve fabrika hatalı çıktı ve son olarak 3gün önce 7300e msi gf 62oyuncu laptop ve 3800e iphone 8 aldım ikisinde de ölü piksel çıktı. Laptop un çerçevesi ekranı gevşekti internetten aldığım için iade de sıkıntı olmuyor bugün aradım servise yollamışlar rapor için vs neyin raporu anlamadım keyfi iade de edebilirim illa bozuk olması şart değil deli oldum sanki arızası yoksa değişmeyiz diyebilme lüksüne sahipler. Vatandan şüphelerim var artık defolu ürünleri satıyorlar kime satabilirsek kar modu galiba ölü piksel kusurunu yemem ben test ederim mutlaka

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı