Vatan Bilgisayar stoğa gelince haber ver sorunu

Ngiyeza

Hectopat
Daha fazla  
Vatan bilgisayarin web sitesindeki OEM PC tavsiyeleri bolumunde bir PC begendim ve fiyati da uygun geldi ama sepete ekleyemiyorum. Stoga gelince haber ver yaziyor ve stokta olan magazalara baktigimda ise hicbir yerde gozukmuyor. Ben yakinimdaki bir magazasindan bu PC'yi getirtemesem de toplatabilir miyim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan bilgisayarin web sitesindeki OEM PC tavsiyeleri bolumunde bir PC begendim ve fiyati da uygun geldi ama sepete ekleyemiyorum. Stoga gelince haber ver yaziyor ve stokta olan magazalara baktigimda ise hicbir yerde gozukmuyor. Ben yakinimdaki bir magazasindan bu PC'yi getirtemesem de toplatabilir miyim acaba?
Hocam ben arayıp sordum bu olayı toplayabilirsiniz fakat mağaza fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir dediler birde stokta yok ise ücretini ödüyorsun gelince seni arıyorlar

Hangi PC? Başka bir siteden toplamak uygunsa linkhtmlatın, uygun bir mağazadan liste çıkaralım.
Hocam k.b cevap veremedim önemli islerim vardi INTEL 7400 - MSI GTX1050TI - MSI B250M PRO-VD - 120GB SSD - 8GB RAM - Oyun Bilg.

PC bu sizce almaya degermi yoksa

http://www.vatanbilgisayar.com/amd-...50m-pro-vd-plus-8gb-ram-oyun-bilgisayari.html

Bunumu almaliyim ?

Hocam ben arayıp sordum bu olayı toplayabilirsiniz fakat mağaza fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir dediler birde stokta yok ise ücretini ödüyorsun gelince seni arıyorlar
Hocam malum dolar bir iniste bir cikista magazalarfa fiyat surekli farklilik mi gosteriyor yoksa sabit bir fiyatmi var ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı