Vatan Bilgisayar teknik servis personeli olarak çalışmak nasıldır?

Little Doge

Hectopat
Daha fazla  
Pazartesi günü için İstanbul Topkapı'da Vatan Bilgisayar'a görüşmeye çağırıldım.

Aslında bilgisayar toplama kısmında iş yapacağım sanıyordum ama sanırım farklı bir bölüm bu teknik servis personeli. Müşterilerin sorunlarıyla, ürünlerin iadesi, gerekli firmalarla iletişim gibi işleri mi yapıyor? Bana sıkıcı geliyor ve dediğim gibi ben bilgisayar montaj alanını istiyordum.

Tavsiye eder misiniz? Daha önce çalışanlar var mı?

Bildiğim kadarıyla tamir yapmıyorlardı onlar bilgisayar parçaları birleştirme, gelen müşterilerin basit sorunlarıyla ilgilenme olabilir zaten sorunlu tamir ihtiyacı olan bilgisayar garantiye gönderilmeli.

Görüşmeye mi çağrıldınız yoksa işe kabule mi? Ben de öylesine başvuru yapmıştım ve görüşmeye çağrıldım ama pek bir sonuç çıkmadı.

Görüşmeye mi çağrıldınız yoksa işe kabule mi? Ben de öylesine başvuru yapmıştım ve görüşmeye çağrıldım ama pek bir sonuç çıkmadı.
Görüşmeye çağırıldım. Şu an çağırıldığım Topkapı şubesine gidiyorum. Çalışanlara soracağım nasıl bir işmiş diye.

Son düzenleme:
Pazartesi günü için İstanbul Topkapı'da Vatan Bilgisayar'a görüşmeye çağırıldım.

Aslında bilgisayar toplama kısmında iş yapacağım sanıyordum ama sanırım farklı bir bölüm bu teknik servis personeli. Müşterilerin sorunlarıyla, ürünlerin iadesi, gerekli firmalarla iletişim gibi işleri mi yapıyor? Bana sıkıcı geliyor ve dediğim gibi ben bilgisayar montaj alanını istiyordum.

Tavsiye eder misiniz? Daha önce çalışanlar var mı?

üstad konuyu hoplatıyorum. işe girdin mi? nasıl gidiyor, imkanları neler biraz bahseder misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı