Vatan Bilgisayar toplama bilgisayar için taksit yapar mı?

O sistemi kesinlikle almayın, 1050 ti devri bitti artık. Aşağıdaki sistemden işlemciyi R3 3100, SSD'yi 4,42 lira farkla Seagate olanı seçin. 1660S ile 1050 Ti arasında 2 kat ve üstünde FPS farkı görülüyor.

fiyat farkıda var ama

Vatan'dan PC topladım taksit yapar mı Vatan 6200 TL kasa toplama sihirbazından bir PC topladım taksit yapar mı? Vatan kendi topladığımız PC'lere taksit yapıyor mu?

Taksiti boş ver şimdi.

Alma, o 1050 Ti aldığın paraya 1650 Super var. 1050 Ti devri bitti, çok performanssız bir kart. Az zahmet edip YouTube'dan karşılaştırma videolarını izlersen görürsün.

Kasadan arkadaşın memnun olabilir, teneke sonuçta ama içindeki güç kaynaklarının korumaları eksik, kalitesiz ürünler. Sakın alma.

Seçtiğin SSD sorunlu. Sağlık düşmesi ve yüksek sıcaklıklarda çalışma sorunları var.

O sistemi kesinlikle almayın, 1050 Ti devri bitti artık. Aşağıdaki sistemden işlemciyi R3 3100, SSD'yi 4, 42 lira farkla Seagate olanı seçin. 1660S ile 1050 Ti arasında 2 kat ve üstünde FPS farkı görülüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1660 Super para ver alayım. Ben uygun fiyata orta performanslı bir PC baktım bunu topladım.

Taksiti boş ver şimdi.

Alma, o 1050 Ti aldığın paraya 1650 Super var. 1050 Ti devri bitti, çok performanssız bir kart. Az zahmet edip YouTube'dan karşılaştırma videolarını izlersen görürsün.

Kasadan arkadaşın memnun olabilir, teneke sonuçta ama içindeki güç kaynaklarının korumaları eksik, kalitesiz ürünler. Sakın alma.

Seçtiğin SSD sorunlu. Sağlık düşmesi ve yüksek sıcaklıklarda çalışma sorunları var.

1660 Super pare ver alayım BN uygun fiyata orta performanslı bir PC baktım bunu topladım.

7 -8 milyar verecek durumum yok. 5- 6 milyara orta performanslı bir PC topladım.

@abdullah1905tr iyiliğini düşünüyoruz bak, en basitinden anlattım. Bunu alabilirsin. Bağırma, senin topladığınla aynı fiyatta bunlar.
1602928017816.png

7 -8 milyar verecek durumum yok 5- 6 milyara orta performanslı bir PC topladım.

Bravo. Cidden tek kelimeyle bravo. Saygısızlığın son noktası. Topladığın donanımlar ya sıkıntılı ya pahalı. Millet bir şeyler öneriyor sen burada millete laf yetiştirip aldığın sistemi savunuyorsun nasıl bir psikoloji?

Geri
Yukarı