Vatan Bilgisayar : "Yetkili Serviste Hazır" Problemi!

MXMaster

Hectopat
Merhaba Technopat ailesi,
Geçenlerde forumda bu konuda bahsettiğim Ekran Kartım 2 hafta sonunda (dün) servisten geldi, anakarta taktım ve aynı sorunun devam ettiğini gördüm. Aynı gün içinde (dün) Vatan Bilgisayar'a tekrar götürdüm ve servise gönderilmesini istedim. Şansıma dün kargoya verebileceklerini söylediler ve bugün sabah yetkili servise ulaştığı ile ilgili mesajlar aldım. Yaklaşık 1 saat önce siteden Arızalı Ürün Sorgulama ekranından kontrol ettiğimde Yetkili Serviste Hazır ibaresini gördüm. İnternette denilene göre, Sorunu giderilmiş anlamına geliyormuş. Vatan Bilgisayarı aradım aynısını söylediler. Daha sonra ServisPoint'i arayıp detaylı bilgi edinmek istedim sonuçta 1 gün içinde halledilmiş görünüyordu. ServisPoint bize daha ulaşmamış dedi. Dedim Vatan Bilgisayar size ulaştığı ve arızasının giderildiğini söylüyor. Yanlış bilgilendirmişler dediler. Tamam dedim. Tekrar Vatan Bilgisayar'ı aradım ve ServisPoint'in dediğini aynı şekilde ilettim. Ürününüzün arızası giderilmiş ama size böyle söylüyorlarsa genel merkeze durumu iletiyim dediler.

Bu işin sonu nereye varır? Vatan bilgisayar'ın haberi yok, ServisPoint'in hiç haberi yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı