Vatan Bilgisayar'a montaj yaptırılır mı?

ibrahimY

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bilgisayarı ben mi toplayım Vatan Bilgisayar mı toplasın ?

Benim 0 tecrübem var bu konuda. Vatandaki toplayanlar da çok iyi değil. Bir de ben toplasam onların malları bozuk çıksa bana suç atarlar diye ben toplamak istemiyorum.

Görüşleriniz neler ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zevkine ve keyfine kalmış. Ben toplarken zevk alıyorum dersen, sen kendin topla. Uğraşamam dersen, toplat. Karar senin.

0 tecrüben varsa vatanbilgisayar çalışanlarına bu işlemi yaptırmaktan başka şansın yok. Ayrıca bu işlemi gerçekleştiren çalışanlar gayet donanımlı ve düzgün bir şekilde sisteminizi toplayıp çalıştırıp test ediyorlar. Sizde bu aşamaları bire bir izleyebiliyorsunuz.

Senin göstereceğin özenin 1/10 göstermez onlar sen en temiz ve yavaş şekilde topla ve video kaydı al düzgün topladığına kanıt olarak mallar bozuk çıkarsa kanıtın olur.

İşin doğrusu aldığın yere montaj yaptırmak. Aksi halde sorumluluğu sen almış oluyorsun ve bu senin aleyhine olan bir şey aslında.

Ha işler ne kadar kuralına, kanununa göre yapılıyor dersen de ona bir şey diyemem. Biz genelde güvenemediğimizden kendimiz alıp montaj yapıyoruz.

Sonuç olarak bilgisayarın başında durarak montajı mağazada yaptırabilirsiniz. En sağlıklısı bu olacaktır. Olumsuz veya yanlış bir şey gördüğünüzde müdahale etme şansınız olur.

Son zamanlarda vatanbilgisayardan üst düzey sistem toplayan birçok youtuber var. Detaylı bir şekilde aşamaları kaydedip paylaşmışlar. Aratıp izleyebilirsin. Montajı kendin yaptığın taktirde sorumluluk tamamen sana aittir. Ayrıca bence gayet güzel bir şekilde topluyorlar sisteminizi.

Kesinlikle vatanda toplattır.Kendin yapma çünkü her parçayı takarsın belki bir parça sorunludur kasa çalışmaz ve parçada bir sorun varsa bile bunu senden bilirler.Ama orda toplatırsan yapan eleman bu sorunu anlar ve yenisiyle değiştirir sen işini garantiye al orada toplattır vatan bilgisayar güvenilirdir bana göre.

Vatanda toplattım. Kablolamayı biraz kötü yapmışlardı. Yarım saat uğraşarak güzel kablolama yaptım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı