Vatan Bilgisayara sipariş iptali nasıl yapılır?

cleancoder

Kilopat
Dün Vatan'ın internet sitesinden bir sipariş verdim. Sonra başka bir ürün almaya karar verdim ve hemen sipariş iptali talebinde bulundum. Dünden beri ne Vatan Bilgisayar'ın telefonlarına ulaşabiliyorum ne de attığım maillere ve mesajlara cevap alabiliyorum. Kapı duvar şeklinde. Sipariş de halen kargoya verilmemiş gözüküyor.

Dün KDV indirimi yaptıkları için bende alışveriş yaptım, hayır madem hizmet veremiyorlar ne diye halen kampanya yapılıyor anlamadım.

Bu durumda ne yapmalıyım? Daha önce tecrübe edenler oldu mu? Hayır ürün elime ulaşırsa bu sefer de nasıl iade edeceğim? Mağazalar kapalı.

Bende hemen teslim ürün alacaktım ama o seçenek kapandı.

Şuan kimsenin alışveriş yapmasını tavsiye etmiyorum. Koskoca Vatan'dan iki gündür muhatap bulamadım. Bir daha önünden dahi geçersem iki olsun, bu da bana ders olsun.

Çok basit ya, sipariş verilmiş ama daha kargoya bile verilmemiş ürünün siparişini iptal edecek. Bu yani. Millete de geç kargoluyorlarmış zaten. Çağrı merkezi cevap vermiyor. Koskoca firma ne yapıyor anlamadım.

Şu ankimsenin alışveriş yapmasını tavsiye etmiyorum. Koskoca Vatan'dan iki gündür muhatap bulamadım. Bir daha önünden dahi geçersem iki olsun, bu da bana ders olsun.

Çok basit ya, sipariş verilmiş ama daha kargoya bile verilmemiş ürünün siparişini iptal edecek. Bu yani. Millete de geç kargoluyorlarmış zaten. Çağrı merkezi cevap vermiyor. Koskoca firma ne yapıyor anlamadım.

Evet haklısınız hocam en azından müşteri hizmetleri aktif olsun. Size bir tavsiyem müşteri hizmetleri aktif şubenin. Yakın olan Vatan Bilgisayar gitmenizi tavsiye edeceğim.

Dün Vatan'ın internet sitesinden bir sipariş verdim. Sonra başka bir ürün almaya karar verdim ve hemen sipariş iptali talebinde bulundum. Dünden beri ne Vatan Bilgisayar'ın telefonlarına ulaşabiliyorum ne de attığım maillere ve mesajlara cevap alabiliyorum. Kapı duvar şeklinde. Sipariş de halen kargoya verilmemiş gözüküyor.

Dün KDV indirimi yaptıkları için bende alışveriş yaptım, hayır madem hizmet veremiyorlar ne diye halen kampanya yapılıyor anlamadım.

Bu durumda ne yapmalıyım? Daha önce tecrübe edenler oldu mu? Hayır ürün elime ulaşırsa bu sefer de nasıl iade edeceğim? Mağazalar kapalı.
Merhaba cleancoder mesajımı görürsen cevaplarsan sevinirim süre geçmiş ama baya bir noldu sıkıntısız halloldumu ücretini geri alabildinmi

Merhaba cleancoder mesajımı görürsen cevaplarsan sevinirim süre geçmiş ama baya bir noldu sıkıntısız halloldumu ücretini geri alabildinmi

Merhaba hocam. Evet ama urunu iptal edemedim, o zaman kimseye ulasamadim. Faturasini kesip kargoladilar, ulastigim bir yetkili kargoyu kabul etmeyip iade diye geri cevirmemi istedi. Onu yaptim bu sefer UPS Kargo tarafinda isler karisti :) Bana gonderen magazaya geri ulasamamis, depo acik ama magaza kapaliydi ve iletisimsizlik oldu o ara, iade sureci neredeyse 20 gunu buldu, bu is icin ozel bir temsilci atandi. Adana'dan yollanan urun Istanbul genel merkeze yonlendirildi, bayagi basim agridi o zaman ama cozdum.

Araya Vatan genel mudurlukten bir arkadasi sokmasam daha ne kadar surecekti bilmiyorum.

Geri
Yukarı