Vatan Bilgisayar'da İndirim mi Var?

mert_cemal

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da bulunduğu gibi Vatan PC'de şu an indirim mi var? Herhangi bir bildirim yok ama ekran kartları ve işlemciler ucuzlamış biraz. Bu Vatan'la mı ilgili yoksa devletin uyguladığı bir KDV indirimi mi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da bulunduğu gibi Vatan PC'de şu an indirim mi var? Herhangi bir bildirim yok ama ekran kartları ve işlemciler ucuzlamış biraz. Bu Vatan'la mı ilgili yoksa devletin uyguladığı bir KDV indirimi mi var?
kesinlikle yalan vatan karta özel indirim dendi ondan sonra ise dolar arttı o yüzden fiyat yükseldi dediler aldığım kulaklıklta vatan karta özel 200 tl yazıyordu fakat vatan kartım olduğu halde dolar arttı denilerek 250 tlye aldım

Her şirket gibi kendi kazançlarını arttırmak amacıyla söylenmiştir. Dolar değeri saniye saniye değişiyor, bu onlara bir fırsat. Neden mi? Örneğin A ürününün eskiden değeri 5TL iken dolar artınca artıp 10TL oluyor. Sonra bu şirket bu ürüne ufacık indirim yaparak sana dev indirimmiş gibi sunuyor. Yani bu benim düşüncem. Elbette kazansınlar buna bir şey demem. Fakat şuna artık indirim yerine kazık diyin.

Sence bilgisayar toplanır mı bu zamanda yoksa beklemeli miyim ? 1080 ve 8600k'lı toplamak istiyorum da.
Evet bildirim de geldi seçili oem ürünlerinde %18 kdv kadar indirim başladı hayırlı alışverişler.
Dostum benden sana bir arkadaş tavsiyesi hiç durma topla. Kur ülkemizde sabit değil. Yarın git topla derim. Ya Vatan'dan topla ya da kendin topla. Ama bu yaz içinde mutlaka topla. İyi günler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı