Vatan Bilgisayar'da indirim mi var?

Corsair'in üst düzey olan RM modelinden kalite akıyor. Fiyatına göre çok iyi gerçekten. Seasonic'e bütçe yetmiyorsa alınabilecek en iyi PSU modeli. Ancak benim anlamadığım bu PSU modelinin ürünleri Seasonic gibi 10 yıl garanti veriyorken neden şu an Vatan ve İtopya'da 2 yıl garantisi var olarak gözüküyor?

Corsair'in üst düzey olan RM modelinden kalite akıyor. Fiyatına göre çok iyi gerçekten. Seasonic'e bütçe yetmiyorsa alınabilecek en iyi PSU modeli. Ancak benim anlamadığım bu PSU modelinin ürünleri Seasonic gibi 10 yıl garanti veriyorken neden şu an Vatan ve İtopya'da 2 yıl garantisi var olarak gözüküyor?
Vatan onu standart yazıyor sanırım. CM V1000'in 10 yıl garantisi var ama Vatan'da 2 yıl yazıyordu ben alırken.

Bu 3’ü arasından tercihiniz ne olur? Bir de sormak istediğim şuan ben de vatandan sepetimi doldurdum. 28 mart’a kadar araştırmaya devam edeceğim. O güne kadar dolar kuru ile alakalı sepetteki ürünlere zam gelme ihtimali olur mu?

High Power 750W 80+ Gold Performance GD Aktif PFC Güç Kaynağı (HP1-J750GD-F12S)
Hepsiburada : 700 tl

CORSAIR RM SERİSİ RM750 750W 80 PLUS GOLD MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI
Vatan : 837 tl

COOLER MASTER MASTERWATT MWE 750W 80 PLUS GOLD 120MM FANLI GÜÇ KAYNAĞI
Vatan : 824 tl

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı