Vatan Bilgisayar'da indirim mi var?

ÖmerYasar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Vatan Bilgisayar'da indirim mi var? 631 TL Samsung 500GB 970 Evo NVMe M.2 SSD var. Diğer firmaların indirimini beklemeli miyim yoksa almalı mıyım?

Arkadaşlar Vatan Bilgisayar'da indirim mi var? 631 TL Samsung 500GB 970 Evo NVMe M.2 SSD var. Diğer firmaların indirimini beklemeli miyim yoksa almalı mıyım?
Merhaba, indirim zaten 29 Mart'a kadar devam ediyor. En geç 28 Mart gecesine kadar sipariş verin derim. VatanBilgisayar'dan daha ucuza satacak çok nadir firma çıkar ama ne zaman kim bilir. Aceleniz var ise alabilirsiniz yok ise bekleyin derim ama dolarda malum.

Son düzenleme:
Anakart, işlemci, ram aldım ben. Güzel oldu bu indirim. Dolar artmasına rağmen fiyatlar uçmamış oldu.

Sorma hocam bende kaçırdım alacağımı dün aldım indirim bugün geldi :) Artık paramızı biriktirim ilerleyen bir zamanda işlemci ve ekran kartını alacağız.

Teknobiyotik kendini çok bozdu. Acayip markaları sözde indirimle satıyor. Aynı marka ürünleri kıyaslayınca, fiyatlı koyuyor sitesine. Bir de vatan bilgisayara kazıkçı derler. Sinerji, itopya vs hepsi daha pahalı satıyor çoğu ürünü. Vatanda indirim kovalamak lazım sadece, bazıları onu bilmiyor olsa gerek.

Evet. 628 TL'ye 970 Evo 500 GB aldım, mutluyum :) ben aldıktan sonra 3 TL zam yapmışlar :)

:) 631 TL'ye aldım. Hayacağım ankarttım B450 Tomahawk ekran kartı RTX 2070S. 750 Watt PSU ihtiyacim var hazir indirime girmisken 600 ila 800 TL atasinda tavsiyede bulunur musunuz? Benim dikkatimi şu model çekti COOLER MASTER MWE 80PLUS 750W 2xEPS, AKTİF PFC 120MM FANLI GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı