Vatan bilgisayarda montaj ücretli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jr Master

Hectopat
Yer
Ankara
Vatan bilgisayar çalışanlarına oradan topladığım bir sistemi birleştirince para alırlar mı?

Rica edersen yaparlar belki, okadar para veriyosun okadarıda olsun. İnventusdan alırsan bedava yapıp veriyorlar onlar. O kesin ama Vatan da yapar. Yapmasalar bile 20 TL'ye rahat yaptırabilirsin.

Para isterlerse yapacağını biliyorsun bana getir :)

Evet veya arkadaşına götür, patlatsın sistemi versin sana. :D Bozucak sonrada, yok valla ben bozmadım, bozuk mal vermişler sana diye... :D Şaka şaka.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatım bunlarla geçti :) Vatan'daki 2-3 deneyimsiz elemandan daha iyi yapacağım aşikar. Milletin bakkala gittiği zamanlar biz kendimiz topluyorduk bilgisayarı :)

Ama vatandakiler kablo toplama işini çok güzel yapıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgi sınırsız sonuçta :) Her geçen gün yeni bir şey çıkıyor. Kimsenin her şeyi biliyorum demesi mümkün değil. :)

Ben eskiden ilk bilgisayardan anladığım zamanlar, en zor iş format sanırdım :D

Zaten sorun yaşarsak çözüm Eray & Recep PC Topluyor videolarında :)

Ya şimdi ben pc toplamayı çok iyi biliyorum, çok toplamışlığım var. Ama yinede anakarta gelince iş, biraz sıkıntı çekdiğim oluyor. Özellikle de hangi kablo nereye takılmalı. Sadece bunla ilgili bildiğiniz bir video varsa atın linkini lütfen. Sadece hangi kablo nereye takılmalı diye bir video yokmu. Geride kalanlar traş... Ekran kartı, işlemci, ram, bunlar kolay.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı