Vatan haftasonu montaj yapıyor mu?

Purposelessman

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar salı günü bir sistem topladım ve montajını vatana bıraktım bana en erken cumartesi verebileceklerini söylediler acaba yarın gidip alabilir miyim? Bir arkadaşım montajın haftasonu kapalı olduğunu söyleyince merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamların başında durup yapmalarını söyle. Yapmazlarsa al kendin yap. Zaten Vatan'ın montajı kötüdür. Kendiniz yapın daha iyi.

O kadar parça aramışken kendin topla bence. %100 beğenmediğin bir şey çıkacak montaj sonrası; kendin toplarsan gözüne batmaz en azından.

Inventus'tan almanı öneririm. Çok güzel toplayıp sana teslim ederler, test yaparlar. Pişman olmazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sistemi aldığımda kendim toplamıştım. İnan bana Vatan'da ki adamlardan daha iyi iş çıkarıyorsun. Ben sadece bir hata yapmıştım. CPU kablosunu ters bağlamıştım. Sistem açılmadı sonra düzeltince çok iyi bir şekilde açıldı. Tavsiyem montaj videolarına bakıp kendin toplaman. Veya çevrende bu işlerden anlayan biri var ise montajı ona yaptırman.

Kasa montajı sanıldığının aksine çok kolaydır. Technopat' ta ki sistem toplama videolarını izlersen kolaylıkla yaparsın.

Not: Sadece anakartı takarken dikkat edin.

Arkadaşlar yaşım 16 bende öyle yapmak istemiştim önceki bilgisayarımı toplarken izlemiştim fakat babam izin vermedi eeğer bu gün parçaları alıp eve getirirsem bana yardımcı olabilir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı