Vatan Bilgisayar'da Msi Gtx 970 Sorunu

Emrah Şaşmaz

Hectopat
Daha fazla  
Haftaya Cumartesi sistemi satın almaya gidecektim, ekran kartı ön siparişteyken satın alma işlemini gerçekleştireyim dedim fakat ürün şuan hiçbir mağazamızda bulunmuyor size Evga verelim dediler. Bende kabul etmedim nedenine gelecek olursak çekirdek ve bellek hızları 3 ya da 5 fazla olması bana oyunlarda direk olarak etki edecek bir fps değeri sunmayacağından böyle bir görüşteyim. Kesin olarak Msi satın alıcam fakat bu ürün stoklara ne zaman gelir, bilgi sahibi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. @Recep Baltaş abi seninde görüşünü merak ediyorum, stoklarla ilgili herhangi bir bilgin varsa beni aydınlatırsan sevinirim :).

Msi almak istiyorum anakartıda gaming 3 seçtim zaten hem güzel bir uyum olur, hem de Twinfrozr teknolojisi ve Afterburner yazılımı çok kullanışlı ve en iyi yazılım. Soğutma teknolojisine zaten diyecek birşey yok.

Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez ama bana yeni partinin siparişinin geçtiğimiz haftasonu verildiğini, büyük ihtimalle bu hafta içinde ellerine ulaşmış olacağını ve önsipariş sahiplerine kartları teslim edeceklerini söylediler. Ben de Cuma'ya kadar haber bekliyorum bakalım.

Haftaya cumartesine kadar inşallah sorun çözülür sabırsızlanıyorum, sınav haftası zaten aldığım gibi direk oyuna gömülcem o akşam. :( inşallah gelir.

28 Ekim (salı) günü Ankara'da vatan ile konuştum. Haftaya salıdan (4 kasım) itibaren yeni stokların gelmiş olacağını söylediler her mağazada 10 ya da 15 er tane asus ve msi modelleri olacak dediler. Ama asusların büyük bir kısmı ön sipariş ile alınmış o yüzden kalmayabilir msi'da önsipariş pek yok dediler. Önümüzdeki hafta kavuşacağız büyük ihtimalle :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı