Vatan Bilgisayar'dan 2000TL monitör tavsiyesi

Bütçe
2000TL

Mjolnir02

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Selamlar, 2000TL bütçe ile 144Hz 1ms IPS panel monitör arıyorum. Test ettireceğim için Vatan Bilgisayar'dan gidip alacağım. Monitörlerden pek anlamıyorum ama araştırarak aşağıdaki üç modeli buldum. Hangisini önerirsiniz? Veya başka önerdiğiniz model var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Asus monitör Güzel gözüküyor ama ölü piksel çok çıkıyor alırken dikkat et vatan bilgisayarda çalışanlar kontrol bile etse gözden kaçabiliyor .

ASUS dışındaki ikisinden birini seçin, ikisi de güzel. ViewSonic modelde donanım anlamında ek olarak G-Sync bulunuyor yani bu da fiyatı arttırıyor. Örnek vereyim, donanımın fiyatı 300 TL olsun, monitörün kendisi 1700 lira oluyor. Böyle bakarsak AOC daha mantıklı. (Fiyatlar örnektir)

Merhaba Asus monitör Güzel gözüküyor ama ölü piksel çok çıkıyor alırken dikkat et vatan bilgisayarda çalışanlar kontrol bile etse gözden kaçabiliyor .
Asus niye alma dersen 3 adet asus rog cihaz elime geçti 3 ündede ölü pixel vardı monitör de geçti vg245h onlardada sorun yaşadım o yüzden monitör konusunda asus biraz şans işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı