3000 TL Vatan Bilgisayar'dan monitör tavsiyesi

Peki şu an Vatan'da 3000TL üzerine çıkarak alınabilecek en iyi monitör hangisidir üstat gerek renk kalitesi gerek fiyatını hak etmesi açısından.
Olması gerekenden 500-600 TL daha pahalı..

Oynuyorum üstat genelde hikayeli yeni çıkan oyunları oynuyorum. Ben şimdi yarın gidip ne yapacağım bu Vatan Bilgisayar'da bir indirim günü falan yok mu acaba bunların :(
Vatan'da sadece %18 KDV indirimi var diye biliyorum. Vatan dışında baksaydınız Dell S2721DGF / DGFA çok iyi olurdu, fiyatı 3000'in altında düştüğü oluyor.

Vatan'da sadece %18 KDV indirimi var diye biliyorum. Vatan dışında baksaydınız Dell S2721DGF / DGFA çok iyi olurdu, fiyatı 3000'in altında düştüğü oluyor.
Maalesef Monitörümü iade ettiğim için bildiğim kadarıyla direk nakit para vermeyip iade edilen ürün kadar harcama yapabilme hakkı veriyorlar.

Para iadesi olmaması bana saçma geldi. O zaman bunun adı değişim olmuyor mu? Paranızın iade edilmesini talep ediniz.
Yapacaklarını sanmıyorum ben böyle bir talepte bulunurum ama bir sürü form imzalatıyorlar muhakkak orada bir yerde iade durumunda ürün bedeli kadar alışveriş hakkı verilmektedir falan yazıyordur. Şimdi aklımdaki en büyük soru gidip daha önce kullandığın AOC 24G2U monitörüyle benzer kalitede bir ürün alıp kullanmalı mıyım yoksa KDV indirimi falan beklemeli miyim? @LaMorte Hocam söylediğim monitörle aynı renk kalitesinde falan bir ürün var mı bildiğiniz?

Yapacaklarını sanmıyorum ben böyle bir talepte bulunurum ama bir sürü form imzalatıyorlar muhakkak orada bir yerde iade durumunda ürün bedeli kadar alışveriş hakkı verilmektedir falan yazıyordur. Şimdi aklımdaki en büyük soru gidip daha önce kullandığın AOC 24G2U monitörüyle benzer kalitede bir ürün alıp kullanmalı mıyım yoksa KDV indirimi falan beklemeli miyim? @LaMorte Hocam söylediğim monitörle aynı renk kalitesinde falan bir ürün var mı bildiğiniz?
Yukarıda attığım 242E2FA eminim ki renk ve siyah ondan daha iyi performans verecektir. Renk gamı, parlaklık ve siyah eşitliği olarak daha üstün, ayrıca o çerçeve gerçekten harika.

Ek model olarak 275E1S var ama yine pahalı, yine gereksiz pahalı.

Yukarıda attığım 242E2FA eminim ki renk ve siyah ondan daha iyi performans verecektir. Renk gamı, parlaklık ve siyah eşitliği olarak daha üstün, ayrıca o çerçeve gerçekten harika.

Ek model olarak 275E1S var ama yine pahalı, yine gereksiz pahalı.
Tek eksi yanı yenileme hızı sanırım değil mi?

Geri
Yukarı