3000 TL Vatan Bilgisayar'dan monitör tavsiyesi

Hayırlı olsun, profesyonel bir amaç olmadığı için gözünüze nasıl hoş geliyorsa o şekilde devam edin.

Ürünle ilgili deneyimleriniz nasıl?
Gerçekten 2K bir monitör tercih etmek doğru tercihmiş yüksek yenileme hızı olan gaming bir monitörden ziyade 2K çözünürlükte bir monitör kullanmak çok daha keyif verici, büyüklüğüne bir süre alışmam gerekecek sanırım ve fare hassasiyetimi de arttırmam gerekecek :) Ürünü satın alırken ilginç bir şekilde ilk 3 üründe ölü piksel çıktı daha önce başlarına gelmemiş Philips modellerinde ama her şeyin ilkini yaşamaya alışkın olduğum için şaşırmadım 4. üründe temiz bir monitör bulduk ve kullanımdan gayet memnunum. Işık sızmaları yok denecek kadar az ilk deneyimim gerçekten çok güzel tavsiyeniz için size minnettarım :)
@LaMorte Hocam bildiğim kadarıyla monitörde FreeSync desteği de bulunuyor. NVIDIA bir ekran kartı kullanıyorum fakat FreeSync açabilir miyim? Açabilirsem nereden açmam gerekiyor acaba, kusura bakmayın tekrar rahatsız ettim ama.

Son düzenleme:
@LaMorte Hocam bildiğim kadarıyla monitörde FreeSync desteği de bulunuyor. NVIDIA bir ekran kartı kullanıyorum fakat FreeSync açabilir miyim? Açabilirsem nereden açmam gerekiyor acaba, kusura bakmayın tekrar rahatsız ettim ama.
Elbette açabilirsiniz. DisplayPort kullanmanız gerekiyor, buna Type-C DP, Mini DP dahil.
Nvidia Denetim Masasından açmanız gerekiyor. İnternette videoları vardır muhtemelen, bende öyle biz özellik olmadığı için gösteremiyorum :).

Elbette açabilirsiniz. DisplayPort kullanmanız gerekiyor, buna Type-C DP, Mini DP dahil.
Nvidia Denetim Masasından açmanız gerekiyor. İnternette videoları vardır muhtemelen, bende öyle biz özellik olmadığı için gösteremiyorum :).
HDMI kablosu ile kullanamaz mıyım bu özelliği acaba?

Önerdiğiniz bir kablo var mı uygun fiyatlı acaba çünkü kutu içerisinden çıkmadı.
Paugge veya Ugreen olabilir, kişiler genelde memnun. Her türlü DisplayPort sürümü işinizi görecektir.

Paugge veya Ugreen olabilir, kişiler genelde memnun. Her türlü DisplayPort sürümü işinizi görecektir.

Hocam bu linkteki ürün nasıldır? F/P olarak işimi görür mü? Paugge marka kablolara baktım 149TL'den başlıyor o kadar para vermek istemiyorum açıkçası bu ürün de işimi görecekse bunu alıp kullanmak istiyorum.

Hocam bu linkteki ürün nasıldır? F/P olarak işimi görür mü? Paugge marka kablolara baktım 149TL'den başlıyor o kadar para vermek istemiyorum açıkçası bu ürün de işimi görecekse bunu alıp kullanmak istiyorum.
Görür elbette.

Yeni konular

Geri
Yukarı