Vatan Bilgisayardan 4000 TL Sistem Toplama

İtopya'dan gelen şikayetlere baktığımda yoğunlukla müşteri hizmetleri ile şikayet geliyor.
Fiyat farklarına baktığım zaman 200-350 artıyor benim için önemli değil bu önemli olan bir sorun olduğu zaman ilgilenilmesi , yakın bir arkadaşımdan az önce cevap aldım kendisi geçen sene 1060 sistem toplamıştı monitör ile 6000 civarı tutmuştu şuan herhangi bir sorun yaşamadığını söyledi.
Vatan bilgisayarda Windows deneme sürümü kuruyorlar mı ?
Evet. İtopya fazla ilgilenmiyor. Mail adreslerine bakmıyorlar, genellikle. Genellikle aramanız gerekir.

Kardeşim kazık ordan alma itopya var ve ona benzer siteler var ucuz.

Müşteri hizmetleri iyi ben imzamdaki sistemi itopya dan aldım ilgileniyorlar.

Kasa fiyatını en düşük aldığım zaman para farkı neredeyse kapanıyor genellikle şu ışıklı satılan kasalar pahalı oluyor bende vatandan PC toplama sihirbazından denedim ve kasayı en ucuz seçtim , önemli olan içi.

Kasa fiyatını en düşük aldığım zaman para farkı neredeyse kapanıyor genellikle şu ışıklı satılan kasalar pahalı oluyor bende vatandan PC toplama sihirbazından denedim ve kasayı en ucuz seçtim , önemli olan içi.
Kardeşim sen 8 RAM ekliyorsun DADG2 16 590 var senin tercihin de azcık kafan çalışsın aynı paraya daha iyisini almak varken neyse daha yazmıyacağım siz kazıklanmayı aklınıza sokmuşsunuz.

4300 TL'lik DADG2 özelliklerinde bir sistem Vatan'da en uygun 5400 TL'ye geliyor. Fark 1100.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı