Vatan Bilgisayardan sistem toplama

@BIZZYMAN Sadece Vatan uygun fiyatlı değil. Bana Vatan'ı savunuyorsunuz gibi geldi. Evet biz de suçlama atmıyoruz ama sadece garanti sıkıntısı olmayan Vatan değil. Bir sürü ve daha ucuz olan siteler var. Ha evet bu aralar fiyatları uygun ama benim tercihim farklı sitelerden karma yapmak.

Ekleme :
GTX 1060 Sistem Toplama videosunda RAM'lerin üzerindeki etiketi sökün demişlerdi. Arkadaş aynı parçaları Vatan'dan alıp Vatan'da toplatmıştı ve makalesinde o etiketi çıkarmadıklarını ve kablolamanın berbat olduğunu söyledi. Tabii mağazadan mağazaya değişir. Ben yine en iyi yorumlara sahip olan İnventus'a yaptıracağım. 60TL ücret alacaklar ama kendim gram bilgisayar toplama bilmiyorum.

İnventus montajı ve testi ücretsiz yapmıyor muydu ??

İnventus montajı ve testi ücretsiz yapmıyor muydu ??
Kendi mağazasından gereken parçaları alırsan ücretsiz. Ama ayrı parça getirirsen ve "Sistemin a****** s********* verelim yapsınlar" dersen 60TL.

Konuşup sohbet edecek yaşıt biri arıyor idim. Etrafımdaki arkadaşlardan sıkıldım. Çocuk çocuk hareketleri var bazılarının. Olay bu ama kısmet olmadı :D
Bende sosyal medya kullansaydım belki :D

Kendi mağazasından gereken parçaları alırsan ücretsiz. Ama ayrı parça getirirsen ve "Sistemin a****** s********* verelim yapsınlar" dersen 60TL.

Bende sosyal medya kullansaydım belki :D
Hocam anime olarak belki izlemişsinizdir ama High School öneririm. Hayatımda izlediğim en iyi animedir. Biraz macera biraz ecchi var. Ecchi izlemiyorsanız bakmayın derim.

Hocam anime olarak belki izlemişsinizdir ama High School öneririm. Hayatımda izlediğim en iyi animedir. Biraz macera biraz ecchi var. Ecchi izlemiyorsanız bakmayın derim.
İzlemedim. En son One Punch Man bitirdim, şu an Fairy Tail 2014'deyim. 100 bölüm zaten, 26.bölümdeyim. High Scool DxD pek bilmem vallaha ama aklımda Bleach veya Fullmetal Alchemist vardı. Bakarım. ありがとうございます :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı