Vatan Bilgisayardan sistem toplama

Reşitt

Hectopat
Daha fazla  
Vatan Bilgisayardan sistem toplayacağım. Montajını nasıl yapıyorlar iyi mi kötü mü yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Montajı sizin yapmanızı öneririm. Çünkü en fazla siz özen göstererek yapabilirsiniz. Vatan'ın montajına güvenmemeni öneririm ben.

Şuana kadar 1 kere toplattım ve kendi kanaatime göre parça alınız ( dolar kurunu yüksek tutyolar ancak güvenilir bir firma) ancak toplatmayınız. Internette pek olumlu yorum yok ayrıca. Ancak şansınıza, eğer Antalya'da oturuyorsanız oradaki iyi topluyordu sanırım.

YouTube kanalı olan bir çalışanı vardı. Açıkcası ben beğenmedim. Aşağı yukarı hepsi aynıdır. Vatan Bilgisayar fiyatları şu aralar en iyisi. Bilgisayar toplatmamakla kalmayın, hiçbir tavsiyelerine de uymayın. Listeyi ver malı al.:)

YouTube kanalı olan bir çalışanı vardı. Açıkcası ben beğenmedim. Aşağı yukarı hepsi aynıdır. Vatan Bilgisayar fiyatları şu aralar en iyisi. Bilgisayar toplatmamakla kalmayın, hiçbir tavsiyelerine de uymayın. Listeyi ver malı al.:)
Listeyi verip malı almak en doğal hakkınız ancak ben garanti işinde sorun çıkarmıyorlar diyorum.

@BIZZYMAN Sadece Vatan uygun fiyatlı değil. Bana Vatan'ı savunuyorsunuz gibi geldi. Evet biz de suçlama atmıyoruz ama sadece garanti sıkıntısı olmayan Vatan değil. Bir sürü ve daha ucuz olan siteler var. Ha evet bu aralar fiyatları uygun ama benim tercihim farklı sitelerden karma yapmak.

Ekleme :
GTX 1060 Sistem Toplama videosunda RAM'lerin üzerindeki etiketi sökün demişlerdi. Arkadaş aynı parçaları Vatan'dan alıp Vatan'da toplatmıştı ve makalesinde o etiketi çıkarmadıklarını ve kablolamanın berbat olduğunu söyledi. Tabii mağazadan mağazaya değişir. Ben yine en iyi yorumlara sahip olan İnventus'a yaptıracağım. 60TL ücret alacaklar ama kendim gram bilgisayar toplama bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı