Vatan Bilgisayar'dan aldığım RAM bozuk çıktı

Hulk05

Femtopat
Daha fazla  
Vatan Bilgisayar'dan G.Skill DDR3 4 GB RAM aldım, alalı daha 1 hafta olmadı salı gününden beri deniyorum çalışmıyor. Mavi ekran veriyor hata kodunda BIOS yazıyor diye RAM'i götürmedim. Bilgisayar mühendisi tanıdığım var bugün ona gösterdim RAM bozuk dedi iade alırlar mı daha 1 hafta olmadı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan Bilgisayar'dan G.Skill DDR3 4 GB RAM aldım, alalı daha 1 hafta olmadı salı gününden beri deniyorum çalışmıyor. Mavi ekran veriyor hata kodunda BIOS yazıyor diye RAM'i götürmedim. Bilgisayar mühendisi tanıdığım var bugün ona gösterdim RAM bozuk dedi iade alırlar mı daha 1 hafta olmadı?
Götürün hocam, bozuk ürünü bekletecek haliniz yok. İade alırlar veya servise gönderirler.

Ürün ayıplıysa almak zorundalar. Vatandan geçen ay pahalı bir kablolu kulaklık almıştım, kulaklığı açtığım andan itibaren solundan ses gelmiyordu. Götürdüm ve değişimini yaptılar.

2 hafta içinde her türlü almak zorunda değiller mi zaten? (bu bir sorudur bilgi değildir.)
Mağazdan alınınca 2 hafta koşulsuz iade olayını kabul etmiyorlar.

Yarın götüreceğim inşallah alırlar. Eğer kabul etmezlerse ürünü değiştirmek istediğimi söylerim.

Götürdüm bugün. Servise yollayacaklar. Eğer sorun benden kaynaklı olmadığı anlaşılır ise iade alacaklarını söylediler. 20 iş günü içerisin haber vereceklermiş.

Son düzenleme:
Yarın götüreceğim inşallah alırlar. Eğer kabul etmezlerse ürünü değiştirmek istediğimi söylerim.

Götürdüm bugün. Servise yollayacaklar. Eğer sorun benden kaynaklı olmadığı anlaşılır ise iade alacaklarını söylediler. 20 iş günü içerisin haber vereceklermiş.

Hocam aynı sıkıntıya bende düştüm kulaklık aldım bataryası sıkıntılı çıktı iade etmek istediğimi söyledim ve servise gitti - aldılar kaç gün beklediniz acaba süreç nasıl geçti bilgilendirebilir misiniz ve ilerleyen süreçte ne yapmam gerekir.

Geri
Yukarı