Vatan Bilgisayar'dan aldığım monitör çatlak çıktı!

ege3534

Hectopat
Merhaba, Vatan Bilgisayar'dan aldığım VX2718 modelli monitörün ekranında devasa bir çatlak var. Bayram tatili nedeni ile iade talebi başlatamıyorum. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

Benzer bir sorun yaşadım, kasanın ayağı kırık geldi. 1 aydır uğraşıyorum, kabullenmiyorlar.
Konuyu okuyabilirsin, geçmiş olsun.

Genel de o konu da kök söktürüyor vatan bilgisayar. Benim arkadaşın da aldığı ekran kartı sıkıntılı çıkmıştı parayı yerine çek verdiler ama arkadaş parayı istiyordu internetten yenisini almak için ama vermediler. Çekte sadece vatanbilgisayar da geçiyordu kötü yani müşterilere karşı bu tarz şeyler de hiç yardımcı olunmuyor.
Merhaba, Vatan Bilgisayar'dan aldığım VX2718 modelli monitörün ekranında devasa bir çatlak var. Bayram tatili nedeni ile iade talebi başlatamıyorum. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

@ege3534
İşiniz zor. Ürünün kırık geldiğini kanıtlamanız lazım. Şansınız varsa uğraştırmadan değişim veya para iadesini yapabilirler. Bu tip durumlar yaşamamak için kırabilecek ve pahalı ürünleri almadan önce kutusunu açıp bakıyorum. Bakmadan ürünü teslim almıyorum ama kargo çalışanları ürünü bir an önce verip gitmek istedikleri için bu durum pek mümkün olmuyor.

Geri
Yukarı