Vatan Bilgisayar'dan alınan hazır sistem ne zaman gelir?

Hocam sistem aşırı pahalı.

Hocam en güvenilir bana Vatan Bilgisayar geliyor, pahalı olsa da yapacak bir şeyim yok maalesef. Aciliyetim var, İtopya'ya geçen hafta gittim 18 bin TL fiyat çıkardılar, çok tuzlu geldi :( Bakalım ya ihtyacımı karşılar bu sistem umarım. Sizce nasıl özellikleri? (Arada 1-2 k fazla aldıklarını biliyorum hocam ama dediğim gibi aciliyetim var.)

Hocam bence iptal edip az daha bekleyin indirimden daha iyi bir sistem alın.

Maalesef hocam aciliyetim var. Sizi çok iyi anlıyorum fazla fiyat ödememi istiyorsunuz fakat dediğim gibi aciliyetim var, üzgünüm.

Hocam en güvenilir bana Vatan Bilgisayar geliyor, pahalı olsa da yapacak bir şeyim yok maalesef. Aciliyetim var, İtopya'ya geçen hafta gittim 18 bin TL fiyat çıkardılar, çok tuzlu geldi :( Bakalım ya ihtyacımı karşılar bu sistem umarım. Sizce nasıl özellikleri? (Arada 1-2 k fazla aldıklarını biliyorum hocam ama dediğim gibi aciliyetim var.)

Maalesef hocam aciliyetim var. Sizi çok iyi anlıyorum fazla fiyat ödememi istiyorsunuz fakat dediğim gibi aciliyetim var, üzgünüm.
Hocam ne aciliyeti anlayamadım ama sistem 2023 yılında artık kullanılmaz hadi düşük ayarlar filan derken 2 sene sonra sisteme verdiğiniz para boşa gider..

Hocam en güvenilir bana Vatan Bilgisayar geliyor pahalı olsa da yapacak bir şeyim yok maalesef aciliyetim var İtopya'ya geçen hafta gittim 18 bin TL fiyat çıkardılar çok tuzlu geldi :( bakalım ya ihityacımı karşılar bu sistem umarım sizce nasıl özellikleri? (arada 1-2 k fazla aldıklarını biliyorum hocam ama dediğim gibi aciliyetim var)

Maalesef hocam aciliyetim var sizi çok iyi anlıyorum fazla fiyat ödememi istiyorsunuz fakat dediğim gibi aciliyetim var üzgünüm.

En guvenilir degil, en pahali denilebilir. Guvenilir ama sadece Vatan Bilgisayar guvenilir degil ki? Sinerji, Gaming.Gen.TR, Tebilon, PcKolik, Gençer Gaming, İtopya bu tarz siteler de guvenilir. Site yerine sisteme bakmak lazim. Aldiginiz sistem ekran karti hem eski hem GTX hem 50.

Hocam ne aciliyeti anlayamadım ama sistem 2023 yılında artık kullanılmaz hadi düşük ayarlar filan derken 2 sene sonra sisteme verdiğiniz para boşa gider..
Hocam hediye olarak alıyorum bilgisayarı kardeşime max oynadığı oyunlar valorant marvel’s spiderman miles morales oynuyor rekabetçiliği oynuyor öyle diyim ara sıra hikayeli oyun oynuyor bu şekilde bence iyi bir sistem ilerde upgrade yapabilir alınır ama demek istediğinizi anlıyorum fazla fiyat ödememi istiyorsunuz ama kardeşim ısrarcı ben siparişi iptal edelim daha iyi bir sistem alalım diyorum illa bu sistemi istiyor yapcak bir şeyim yok keşke olsa.

Hocam hediye olarak alıyorum bilgisayarı kardeşime max oynadığı oyunlar valorant marvel’s spiderman miles morales oynuyor rekabetçiliği oynuyor öyle diyim ara sıra hikayeli oyun oynuyor bu şekilde bence iyi bir sistem ilerde upgrade yapabilir alınır ama demek istediğinizi anlıyorum fazla fiyat ödememi istiyorsunuz ama kardeşim ısrarcı ben siparişi iptal edelim daha iyi bir sistem alalım diyorum illa bu sistemi istiyor yapcak bir şeyim yok keşke olsa.
Kardeşinize bu sistemle yeni çıkacak oyunları oynayamayacağını söyleyin yine anlamazsa boşverin gitsin.

En guvenilir degil, en pahali denilebilir. Guvenilir ama sadece Vatan Bilgisayar guvenilir degil ki? Sinerji, Gaming.Gen.TR, Tebilon, PcKolik, Gençer Gaming, İtopya bu tarz siteler de guvenilir. Site yerine sisteme bakmak lazim. Aldiginiz sistem ekran karti hem eski hem GTX hem 50.
Haklısınız hocam bu fiyata max hangi ekran kartılı sistem alınabilir 6500 xt veya rtx 2060 toplanabilir mi?

Hocam hediye olarak alıyorum bilgisayarı kardeşime Max oynadığı oyunlar Valorant Marvel's Spider-Man Miles Morales oynuyor rekabetçiliği oynuyor öyle diyeyim ara sıra hikayeli oyun oynuyor bu şekilde bence iyi bir sistem ileride upgrade yapabilir alınır ama demek istediğinizi anlıyorum fazla fiyat ödememi istiyorsunuz ama kardeşim ısrarcı ben siparişi iptal edelim daha iyi bir sistem alalım diyorum illa bu sistemi istiyor yapacak bir şeyim yok keşke olsa.

İnanilmaz. Yapacak bir şey yok. Ben olsam iptal edip ne olursa olsun baska sistem alirdim. Sadece vatan mi istiyor yoksa sadece o sistem mi?

Kardeşinize bu sistemle yeni çıkacak oyunları oynayamayacağını söyleyin yine anlamazsa boşverin gitsin.
Onu denedim hocam o yüzden söylüyorum keşke lafta anlasa ama yok adam illa bu diyor dediğiniz gibi 1-2 sene sonra hiçbirşey oynayamaz hatta oynasa bile low grafiklerde 30-40 zor görebilir ama dediğiniz kadar kötüde olmayabilir kart hocam sonuçta gtx serisinden bahsediyoruz bence günümüzdeki oyunlar için yeterli tabi ileriye dönük olarak siz haklısınız o konu hiç bir şey diyemem.

Haklısınız hocam bu fiyata Max hangi ekran kartılı sistem alınabilir 6500 XT veya RTX 2060 toplanabilir mi?

En az 6600, en az. 2060 ve 6500 XT'den guclu o da. 6600 dedim ama 6600 sistemler de pahalandi 13K var mi bilmiyorum.

Merhaba. Dün yani pazar günü Vatan Bilgisayar'dan hazır sistem siparişi verdim. 13 bin TL'lik sipariş onaylanıyor aşamasında, yarın iş saatlerinde sisteme düşüp siparişiniz hazırlanıyor aşamasına gelir mi? Ve yarın müşteri hizmetlerini aramayı düşünüyorum daha hızlı işlem yapmaları için sizce yarın düşer mi? Düşmezse müşteri hizmetilerini aramalı mıyım? Cevaplarsanız sevinirim bu arada aldığım sistem bu linkini bırakıyorum. AMD R5 5500/5600/GTX1650-OC/3050-OC/H510M MBD-500GB SSD-16GB fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

5 günü bulabilir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı