Vatan Bilgisayar'dan alınan hazır sistem ne zaman gelir?

İnanilmaz. Yapacak bir şey yok. Ben olsam iptal edip ne olursa olsun baska sistem alirdim. Sadece vatan mi istiyor yoksa sadece o sistem mi?
Hem vatan bilgisayardan istiyor tamam güvenilir sorun yok adam illa bu sistemi istiyor ilginç gerçekten hocam ya ben bu fiyata rx 6500 toplardım belki yada rx 5500

En az 6600, en az. 2060 ve 6500 XT'den guclu o da. 6600 dedim ama 6600 sistemler de pahalandi 13K var mi bilmiyorum.
Haklısınız hocam fazla bilgisayar piyasasına bakmıyorum bu aralar saldım işte bugün sipariş ettimde yine bakmadığım halde anladım kazık bir sistem olduğunu ama yapacak bişey yok hocam güvenilir bir yerden veriyor siparişini bakalım umarım pişman olmaz sinerji itopya gibi yerlerden almak yerine bu sistemi alması hakikaten ilginç hocam bakalım yarın öbür gün ulaşır elime bende ona teslim ederim.

Hem Vatan Bilgisayar'dan istiyor tamam güvenilir sorun yok adam illa bu sistemi istiyor ilginç gerçekten hocam ya ben bu fiyata RX 6500 toplardım belki ya da RX 5500.

Vatan Bilgisayar'dan 15k 6600 buldum Vatan Bilgisayar'dan baska istemiyorsa o olabilir ama yine degmez Power Boost PSU var, bomba gibi patlama ihtimali var.

Vatan Bilgisayar'dan 15k 6600 buldum Vatan Bilgisayar'dan baska istemiyorsa o olabilir ama yine degmez Power Boost PSU var, bomba gibi patlama ihtimali var.
Akım korumalı priz olsa psu sorun yaratmaz hocam zannedersem 80 plus sertifikası mevcuttu bu güç kaynağında çünkü bende kullanmıştım bu güç kaynağını eski bilgisayarımda bir sorunla karşılaşmamıştım 650 watt işini görür ilerde rtx falan takarsa veya başka bir ekran kartı

Akım korumalı priz olsa PSU sorun yaratmaz hocam zannedersem 80 Plus sertifikası mevcuttu bu güç kaynağında çünkü ben de kullanmıştım bu güç kaynağını eski bilgisayarımda bir sorunla karşılaşmamıştım 650 watt işini görür ileride RTX falan takarsa veya başka bir ekran kartı.

Akim korumali priz kurtarmaz, yine bomba gibi patlayip havaya ucurabilir. Power Boost, yani kimin ne yaptigi belli degil. Marka basilmis.

Akim korumali priz kurtarmaz, yine bomba gibi patlayip havaya ucurabilir. Power Boost, yani kimin ne yaptigi belli degil. Marka basilmis.
Bilmiyorum hocam akım korumalı priz kullanılırsa dediğim gibi sadece psu patlar deneyimledim çünkü power boostu 3-4 yıl kullandım dediğim gibi hiçbir sorun yaşamadım zaten max ömürleri 3-4 yıl

@445376 RTX isterse bu var. Dedigim gibi, Vatan Bilgisayar sart oldugundan boyle saçma oluyor. En ucuz 3060 sistem bu gozukuyor Vatan olarak. Yine Power Boost PSU. 2K ekleyip 4060, 5600 sistem varken...

@445376 RTX isterse bu var. Dedigim gibi, Vatan Bilgisayar sart oldugundan boyle saçma oluyor. En ucuz 3060 sistem bu gozukuyor Vatan olarak. Yine Power Boost PSU. 2K ekleyip 4060, 5600 sistem varken...

Evet hocam rtx sistemler güzel fakat vatandan alınmaz kazık dediğiniz gibi itopyadan alınır yada sinerji genden peki hocam power boost dediğiniz kadar var mı yani max kaç yıl götürür beni 4 yıl idare etti dediğim gibi hatta 3 buçuk bile olabilir tam emin değilim yani ve itopya vatan gibi yerlerdede bu psu kullanılıyor şuan kendilerini geliştirdilerse ki zamanında iyiydi benim deneyimine göre akım korumalı priz ıvır zıvır almıştım 3-4 yıl dediğim gibi çok güzel götürmüştü sonra tabi high power aldık 😀 yani böyle yerlerde neden bu psu kullanılıyor sorum bu bence çokta kötü değildir en azından platoon vs. Dandik psu markası değildir gibime geliyor internetteki fiyatıda 650 watt modelinin 2000-3000 bandında hocam.

Bilmiyorum hocam akım korumalı priz kullanılırsa dediğim gibi sadece PSU patlar deneyimledim çünkü Power Boost'u 3-4 yıl kullandım dediğim gibi hiçbir sorun yaşamadım zaten.

Evet hocam RTX sistemler güzel fakat vatandan alınmaz kazık dediğiniz gibi İtopya'dan alınır ya da Sinerji genden peki hocam Power Boost dediğiniz kadar var mı yani Max kaç yıl götürür beni 4 yıl idare etti dediğim gibi hatta 3 buçuk bile olabilir tam emin değilim yani ve İtopya vatan gibi yerlerdede bu PSU kullanılıyor şu an kendilerini geliştirdilerse ki zamanında iyiydi benim deneyimine göre akım korumalı priz ıvır zıvır almıştım 3-4 yıl dediğim gibi çok güzel götürmüştü sonra tabii High Power aldık 😀 yani böyle yerlerde neden bu PSU kullanılıyor sorum bu bence çok da kötü değildir en azından platoon vs. dandik PSU markası değildir gibime geliyor internetteki fiyatı da 650 watt modelinin 2000-3000 bandında hocam.

O sisirilmis fiyattir. Ne olacagi belli olmaz. Marka basilmis, kimin urettigi belli olmayan Çin urunu.

O sisirilmis fiyattir. Ne olacagi belli olmaz. Marka basilmis, kimin urettigi belli olmayan Çin urunu.
Bilmiyorum hocam ama benim deneyimime göre güzel iş görür psu akım korumalı priz kullanırsan dediğim gibi hiç birşey olmaz zaten üniversite stajım var hocam ordan kazandığım para ile yeni psu alırım sistem 5-6 ay idare etsin yeter yani onuda idare eder herhalde o kadar kötü değildir değil mi? High power veya corsair alırım 850 watt olan modelinden 3000-4000 arası oda

Bilmiyorum hocam ama benim deneyimime göre güzel iş görür PSU akım korumalı priz kullanırsan dediğim gibi hiçbir şey olmaz zaten üniversite stajım var hocam oradan kazandığım para ile yeni PSU alırım sistem 5-6 ay idare etsin yeter yani onu da idare eder herhalde o kadar kötü değildir değil mi? High Power veya Corsair alırım 850 watt olan modelinden 3000-4000 arası oda.

En iyi PSU bile problem cikartabilir. 5-6 ay icerisinde problem olur mu, bir şey diyemem. 850W neden?

Geri
Yukarı