Vatan Bilgisayar'dan alınan laptop iade edilmiyor

stiera

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler, babam Vatan Bilgisayar'dan iş için bir laptop almış ama aldığı laptop iş için kullandığımız uygulamalarda kasıyor ve iade etmek istediğimizde kutuyu actiysaniz iade olmaz diyorlar, bize yardımcı olun. 15 bin TL'ye aldigimiz bir laptopun bu kadar basit bir uygulamada kasmamasi lazım.
Ve bu laptopu vatandaşı bir danışman önermiş.

İyi günler, babam Vatan Bilgisayar'dan iş için bir laptop almış ama aldığı laptop iş için kullandığımız uygulamalarda kasıyor ve iade etmek istediğimizde kutuyu actiysaniz iade olmaz diyorlar, bize yardımcı olun. 15 bin TL'ye aldigimiz bir laptopun bu kadar basit bir uygulamada kasmamasi lazım.
Ve bu laptopu vatandaşı bir danışman önermiş.
Laptop özellikleri neler ve hangi programda kastı ?

Hatta ürünün linkini atın direk.

Dell Inspiron 15 3520 i352024052009u i5-1235u 8 GB 256 GB SSD.

Laptop bu 15.000 bin TL'ye almış babam.
Kaldıramadığı uygulama internette ücretsiz olan aronium satis programı program boş iken kasmıyor ama biz 3000 kaleme yakın malzeme kaydettik ve yönetim kısmında 8 yıllık Lenovo laptopumdan çok kasıyor her tuşa bastigimda yaklaşık 3 sn kadar bekletiyor.
İade ya da değişim yapmak istediğimizde ise getir PC'yi hizlandiralim ya da iade yok şeklinde konuşuyorlar.
Pc yi babam oradaki müşteri temsilcisine sorarak almış ve bu pc ye yönlendirip her türlü önemsiz şeyini saymış babamda bana sinirlendiği için almış gelmiş

Detaylı bilgi paylaşın ki nedir ne değildir anlayalım ve yardımcı olalım.

Dell Inspiron 15 3520 i352024052009u i5-1235u 8 GB 256 GB SSD.

Laptop bu 15.000 bin TL'ye almış babam.
Kaldıramadığı uygulama internette ücretsiz olan aronium satis programı program boş iken kasmıyor ama biz 3000 kaleme yakın malzeme kaydettik ve yönetim kısmında 8 yıllık Lenovo laptopumdan çok kasıyor her tuşa bastigimda yaklaşık 3 sn kadar bekletiyor.
İade ya da değişim yapmak istediğimizde ise getir PC'yi hizlandiralim ya da iade yok şeklinde konuşuyorlar.
PC'yi babam oradaki müşteri temsilcisine sorarak almış ve bu PC'ye yönlendirip her türlü önemsiz şeyini saymış babamda bana sinirlendiği için almış gelmiş

Bu şekilde hiçbir firma iade almaz. Ayrıca sizin sorununuz program kaynaklı olmasın? Bu dediğiniz program ücretsiz bir program mı yoksa lisanslı satın aldığınız bir program mı? Eğer ücretsiz ise aynı ağda iki tane çalışınca sorun oluyor olabilir. Lisanslı bir program ise programa bir firmanın destek vermesi lazım ve sorunu çözebilirler. Siz bunların hepsini atlayıp makineye suç buluyorsunuz ve vatan malı iade alsın diyorsunuz. Çözümü dediğim yollarda arayın bence.

Geri
Yukarı