Vatan Bilgisayar'dan Alınan PSU'nun Vidaları Defolu

ALİKA

Decapat
Daha fazla  
Vatan PSU aldım kargo geldi. bende ürün kutusunu filan kontrol ettim. Sorun yoktu aldım ürün video çekerek açtım fark etmedim video kapattim sonra fark ettim ki ürün vidaları zarar görmüş sanki açma veya tamir edilmiş gibi bende iade talebinde bulundum tutunak tutmamı istediler gittim kargo şirketine adam tutmuyorum diyor bizlik durum yok dediler aslında adamlar haklı kutu açılmamış hasar yok vatan suçu attıyor kargo tartıştık ve yine tutturdum tutanağı gönderdim ürün video bende ne yapabilirim fotoğraf aşağıda video bende var haklıyım sizce nasıl bir yol izlemeliyim.
Tam 4 ürün iade ettim hepsi PSU bulamıyorum resmen ya firma yada ürün bozuk çıkıyor şans yok bende.
Screenshot_20181220-195544.jpg
Screenshot_20181220-195544.jpgScreenshot_20181220-195459.jpg
Bir tek kişi dahi yazmamış .

Son düzenleme:
Size iade veya tamir görmüş ürünü satmışlar. Vatan Bilgisayar bunu hep yapıyor. Yani iade gelen ürünleri hatta jelatini dahi olmayan ürünleri sıfır diye tekrar satışa sürüyor. Ne yazık ki bunun normal olduğunu savunan bir firmadır. Ben anakart almak için Topkapı şubesine gittiğimde anakartın statik poşeti bile yoktu. Yuh artık dedim. Beyfendi statik poşeti ne yapacaksınız ki diyor bana adam:) Dedim oldu size iyi günler:)

Ürünü satın aldıktan sonra 14 gün içinde iade etme hakkınız var. Normalde gerekçe bile göstermeseniz almak zorundalar. En azından sizin mantıklı bir nedeniniz var.

İade alır değil mi ? Yenisini alamıyorum indirim varmış lanet vatan bilgisayara almayın ben paramı alırım hertürlü kanıt elimde tavsiyem ürün açarken video çekin
Mağdur olmayın böylerini keyfi gene iade edin yapamasınlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı