Vatan Bilgisayar'dan Bilgisayar Toplama

• Konuyu başlatan can vardar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B
C

can vardar

Ziyaretçi
Selamın Aleyküm. Bir sorum olacak. Bilgisayar toplayacağım da Vatan Bilgisayara gittiğimde fiyatı söyleyip fiyatında bilgisayar toplar mısınız desem söylediğim fiyattaki en iyi performanslı bilgisayarı mı toplarlar yoksa böyle ofis tarzı bir bilgisayar mı toplarlar ?

Sen elinde liste ile getimezsen o an ellerinde ne varsa sana onu satmaya çalışırlar. Emin olabilirsin... Elinde listeyle bile gitsen seni öyle güzel çevirirler ki, GTX 970 almaya gidip GTX 750 Ti ile çıkarken bulursun kendini. Kazıklanmak istemiyorsan önerilerimize kulak ve evlat! Bi keresinde bana almadığım halde akım korumalı priz satmaya çalıştılar. Kasaya gidene kadar eklemişler sepete... Şaka gibi...

Bütçeni belirt burada sistemler önerelim. Birebir aynısını almasan bile aklında bir fikir olsun. Mağazadan mağazaya değişsede sistemi aldıktan sonra pişman olabilirsin.

Recep abinin de söylediği gibi, onlar sana ellerinde ne varsa satmaya çalışır öyle bir anlatırlarki adamlar 750 Tİ ı gtx970 den üstün kılar, sana önerim forumda bir konu aç önerilenlerden en uygun bulduğun ile kendin sistem topla, sana sinerji.gen.tr yi önerebilirim hem ucuz hem de güvenilir bir site hatta kendilerinede ufak bir miktar para ile toplattırabiliyorsun sistemini.

Şöyle bir sistem topladım. Dolar şuan çok yüksek ve DDR4 yeni olduğundan parça fiyatları biraz yüksek. 5.168 TL tuttu tam bütçeye uygun olsun derseniz anakartı MSI Z170A PC Mate yapabilirsiniz. Bu seçtiğim anakart SLI ve Crossfire destekliyor. İleride ikinci bir GTX 970 ile SLI yapılabilir.

Screenshot_2015-09-14-22-18-50.png Screenshot_2015-09-14-22-20-25.png

Fakat Vatan'dan almak şart değilse şöyle bir şey yapılabilir. Öncelikle Nova PC güvenilirdir. Bu sistemi alırsınız. Benim topladığım sisteme çok benziyor anakartı düşürüp SSD koymuşlar. Üstüne Vatan PC'den monitörü alırsınız.

NOVA INTEL i5 6600K Skylake Oyun Bilgisayarı, Fiyat: 4.385 TL

VIEWSONIC 23" VX2363Smhl-W LED IPS MONİTÖR

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı