Vatan Bilgisayar'dan Bilgisayar Toplama

• Konuyu başlatan can vardar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B
Aslında gayet iyi bir sistem olmuş eline sağlık dostum. Öteki tavsiyelerine de uyacağım.

Şimdiden hayırlı olsun. Bu arada monitör gerçekten güzel. Bu bütçe için oldukça iyi. IPS panel gerçekten iyi bir renk sunuyor. 2ms tepki süresi de oyun için ideal.

Teşekkürler tekrar anakart ve işlemci birbirine uyumludur değili sadece işlemci değil bir çok şey anakart ile uyumludur herhalde.

Sen elinde liste ile getimezsen o an ellerinde ne varsa sana onu satmaya çalışırlar. Emin olabilirsin... Elinde listeyle bile gitsen seni öyle güzel çevirirler ki, GTX 970 almaya gidip GTX 750 Ti ile çıkarken bulursun kendini. Kazıklanmak istemiyorsan önerilerimize kulak ve evlat! Bi keresinde bana almadığım halde akım korumalı priz satmaya çalıştılar. Kasaya gidene kadar eklemişler sepete... Şaka gibi...

4 senedir Vatan Computer'da Müşteri Hizmetleri bölümünde çalışıyorum. Bu bahsettiğiniz mevzuyu hangi mağazada yaşadığınızı öğrenebilir miyim ? :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı