Vatan Bilgisayardan Bilgisayar Toplamak

Dostlar hazır lafı geçmişken sormak istiyorum aranızda daha önce Sinerji,Teknobiyotik,Ebrar Bilgisayar gibi sitelerden alışveriş yapmış olanınız var mı ? Ben yakında bir sistem toplayacağım ve hala Vatandan mı yoksa bu sitelerden mi kararsızım. (Bütçem 4500Tl o yüzden biraz endişeliyim) ürün değişimi nasıl olur bilmiyorum.

Technopattan videolar izle, öğren kendin topla emin ol orda toplayacaklar senin vereceğin özeni göstermeyecekler ama sen bilirsin.

Hocam hem fiyat olsun hem tavsiyeler olsun genelde teknobiyotik sinerji inventus novabilgisayar webdenal ebrarbilgisayar bu sitelerden veriliyor. Alışveriş yapan çok arkadaşlar var. Vatana göre fiyatları çok uygun özellikle teknobiyotik sinerji webdenal fiyat konusunda çok uygunlar ben bir problem olacağını sanmıyorum arkadaşım teknobiyotik'ten topladı hiç bir sıkıntı olmadı.

Ben direk şubeye gittim. Listeyi verdim kontürol edip toplam fiyatı söylediler. Benimkiyle aynı çıktı zaten. Toplamasını ücretsiz yapıyorlar parayı ödedim kasayı aldım cıktım.

Arkadaşlar merhaba hepinize arkadaşlar ben sistem toplamak istiyorum yavaş yavaş o kadar fazla yüksek oyunlar oynamıyorum euro truck similatör 2 falan oynuyorum sizce nasıl bir sistem toplar isem bu yeni çıkacak olan fernbus similatör oyununu falan oynarım

bende bir kere gitmiştim direk olarak fiyat çıkardı istersen hemen toplayım sen otur dediler

Merhabalar, ben bilgisayar toplayacagım fakat ben parçalarını birleştiremeyeceğim için soruyorum. Vatan bilgisayardan internetten parçaları sipariş verirken toplanmış bir halde sipariş verebilir miyiz veya parçaların isimlerini yazıp vatan bilgisayara versek toplar mı ama ben internetten hazır bir şekilde toplanmış bir şekilde sipariş vermek istiyorum. Olur mu? Teşekkürler.
Kardeşim gittim sordum bugün, istanbul - cevizlibağ da, bana hepsini burdan sipariş verirseniz biz birleştiririz test de ederiz dedi. windows için ise orjinal kuruyoruz, istemezseniz kurmayız parçaları birleştirip veririz size dedi.

Kardeşim gittim sordum bugün, istanbul - cevizlibağ da, bana hepsini burdan sipariş verirseniz biz birleştiririz test de ederiz dedi. windows için ise orjinal kuruyoruz, istemezseniz kurmayız parçaları birleştirip veririz size dedi.
Merhaba ben arif can peki hepsini burdan sipariş verirseniz demişya nasıl olucak yani mağazaya gidip listemi vericez anlamadım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı