Vatan Bilgisayardan Bilgisayar Toplamak

Arif Can

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben bilgisayar toplayacagım fakat ben parçalarını birleştiremeyeceğim için soruyorum. Vatan bilgisayardan internetten parçaları sipariş verirken toplanmış bir halde sipariş verebilir miyiz veya parçaların isimlerini yazıp vatan bilgisayara versek toplar mı ama ben internetten hazır bir şekilde toplanmış bir şekilde sipariş vermek istiyorum. Olur mu? Teşekkürler.

İnternet üzerinden alim yapacaksanız sinerji veya inventus siteleri üzerinden alım yapmanız daha karlı olacaktır.

Hocam teknobiyotik varken sinerji varken vatandan pc toplamak israf. Adamlara siparişi ber sistemi toplayıp gönderiyorlar.

Kardeş başka yerler ne kadara yapar kim nereden bilsin ?
Hocam teknobiyotik varken sinerji varken vatandan pc toplamak israf. Adamlara siparişi ber sistemi toplayıp gönderiyorlar.
Sistemi webdenal'dan alacağım. Sinerji ve Teknobiyotik'ten de ucuz olduğu için o siteyi tercih ettim. Aslına bakılırsa montaj yapmasını biliyorum fakat kabloları düzenlemek benim için sıkıntı çıkarır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı