Vatan Bilgisayar'dan gelen koli kutusunun dışındaki farklı kargo etiketi normal mi?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba sayın Technopat halkı. Bugünlerde bir sistem toplama girişiminde bulundum. 1-2 gün önce biliyorsunuz Vatan'da MSI bileşenlerde indirim vardı. Vatan internet sayfasından bazı bileşenleri oradan aldım lakin kutusunda hem Aras Kargo etiketi hem de Yurtiçi Kargo etiketi vardı. Aras Kargo etiketini incelediğimde bir kullanıcıya ait bir bilgi görmedim etikette gönderen bir servis gördüm. Dış kutuda Aras Kargo etiketinde gönderen olan sanal BT markasının garantisine baktığı Anker markasına ait bir kutuyla gönderildiğini fark ettim. Açıkçası düşündüm iade bir ürün olabilir mi lakin iade bir ürün olsa o etiketi söker gönderirlerdi diye düşünüyorum. Vatan geri gönderin değiştiririz diyor ama malum aldıktan sonra bir daha geri göndermeye korkuyor. Aldıktan 1-2 gün sonra aldığım ürüne tekrar zam geldiğini gönderdim. Rastgele bir kutuya koyup mu gönderiyorlar? Kısacası sorum bu vatanın ürettiği büyük karton yok diye biliyorum. Görseli ileteceğim mümkünse konuya Vatan'da çalışmış kişiler de yorum yaparsa çok iyi olur teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 20230731_204045.jpg
    20230731_204045.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 28

Yeni konular

Geri
Yukarı