Vatan Bilgisayar'dan monitör dahil 6.000 TL sistem önerisi

fiyatı biraz aştım ama bu fiyata iyi bir sistem oldu bence. Biraz tuhaf gelebilir ama zaten 6000TL ye günümüzde bilgisayar toplamak çok zor. Özellikle de fiyata monitör dahil olunca.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    46,9 KB · Görüntüleme: 90
fiyatı biraz aştım ama bu fiyata iyi bir sistem oldu bence. Biraz tuhaf gelebilir ama zaten 6000TL ye günümüzde bilgisayar toplamak çok zor. Özellikle de fiyata monitör dahil olunca.
Anakart B450M S2H ile değişmeli. Düz GTX 1650 yerine RX 570 koyulmalı, o SSD kronik sorunlu daha iyi alternatifler var.

Oyun performansı

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu konuyla alakalı olduğunu düşündüğüm yeni bir sistem toplama videosu gelmiş. Ali Güngör ve Recep Baltaş güzel bir sistem toplamış. Göz atabilirsiniz. Keyifli seyirler...

Ekran kartı çok yanlış bir seçim olmuş.
Msi Gaming diye 1650 koymuşsunuz, Inno3D , palit, zotac gibi markaların 1650S'ini alsa çok daha iyi olur.

Geri
Yukarı