Vatan Bilgisayar'dan nakitle bilgisayar alınabilir mi?

ege38582

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben hazır sistem alacağım Vatan Bilgisayar'dan. Kazık falan demeyin. Biliyorum, mecburum. O yüzden bu soruyu sormak istiyorum. Elimde 18 bin lira nakit var. Ben hazır sistem almak istiyorum. Bilgisayar bolumundeki kasadaki adama parayı verince bana istediğim sistemi getirebilirler mi yoksa illa kredi kartı mı lazım? Kredi kartı harcama limitim var, o da 2000TL. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğin sistemi getirtebilir de, bu nasıl konu anlamadım ben. Ticaret para ile yapılıyor zaten.

Merhaba arkadaşlar. Ben hazır sistem alacağım Vatan Bilgisayar'dan. Kazık falan demeyin. Biliyorum, mecburum. O yüzden bu soruyu sormak istiyorum. Elimde 18 bin lira nakit var. Ben hazır sistem almak istiyorum. Bilgisayar bolumundeki kasadaki adama parayı verince bana istediğim sistemi getirebilirler mi yoksa illa kredi kartı mı lazım? Kredi kartı harcama limitim var, o da 2000TL. Ne yapacağım?
Havale?

Vatan acayip kazık hocam ondan dolayı dedim helede elden alınacak ise.
Ben rx6700 bilgisayarı 18k ya aldım bazı özelleştirmeler ile kazık olmayan nadir sistemleri var ama genel olarak haklısınız

Yeni konular

Geri
Yukarı