Vatan Bilgisayar'dan sistem toplama

Black Kaiser

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba bundan birkaç gün önce yaşadığım şehirde bilgisayar toplamak için Vatan Bilgisayar'a gittim. Sistem toplamak için neden hazır almadın sitelerden demeyin pek haz etmiyorum hazır sistem toplamaktan veya internetten alışveriş yapmaktan güvenilir ve hatasız olmasını düşündüğüm için Vatan Bilgisayar'ı seçtim neyse fazla uzatmayım ellerinde istediğim ekran kartı yoktu ASUS TUF 4070 Ti Gaming istiyordum ama ellerinde üst düzey sadece MSI 4070 Super Ventus 2X OC "iki fanlı" ekran kartı olduğunu söylediler iki fanlı olduğunu görünce şaşırdım tabii hep 3 fanlı görüyordum 4000 serisi ekran kartlarını internette bu ekran kartıyla ilgili internette pek olumlu yorumlar göremedim ve içime sinmedi belki de ellerinde fazla stok var her gelene bundan veriyorlar bilmiyorum ilk defa bilgisayarım olacağı için güzel bir sistem toplamak istiyorum oyun için ileriye dönük en az 5 yıl paradan yana sıkıntım yok bu ekran kartını alınır mı? Bir de işlemci önermenizi istiyorum düşüncelerinizi merak ediyorum.

Dosya Ekleri

• yeni-proje-2024-01-16t144003010-6d7f00.jpg
    yeni-proje-2024-01-16t144003010-6d7f00.jpg
    333,9 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
4070 Super yeni çıkmış mükemmel bir ekran kartı hocam. Ancak daha ucuza dizebileceğiniz sistemi Vatan Bilgisayar'ın anlamsız fiyat politikası nedeniyle 10-13 bin lira fazla ücrete dizmek biraz sizin için can sıkıcı olabilir. Paradan yana sıkıntınız yoksa gaming gen veya itopya gibi yerlerden elden alabilirsiniz.

Geri
Yukarı