Vatan Bilgisayar'dan Windows almak

Öncelikle merhaba. Vatan Bilgisayar'dan bilgisayar toplayacağım. Windows konusunda hiçbir bilgim yok. Madem internetten 20-30 TL'ye bulunabiliyor neden 1000 TL'ye satılıyor? Herhangi bir farkı var mıdır? Görevli kişi, güncellemeler ve sürücüler sonradan geliyor crackli Windows'a, sıkıntı yaşarsın dedi. Beni tam anlamıyla bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum. Ne yapmam lazım ne yapmamam lazım?

20-30 TL'lik Windows'a bile gerek yok ben bedava kullanıyordum ve Windows 8'e geçtim internette bir sürü crack videosu var.

Hala crack kafasında olan var mı bu arkadaş o sistemi mining için mi aldı yoksa oyun oynamak için mi? O crackleri babamızın hayrına yapmıyor bu adamlar içine yüzlerce virüs koyuyorlar en başta mining virüsü :).

Windows'tan adam çağırdım ben de dahil OEM kullandığımız için dava açacaklarmış.

Vatanın yaptığının tam açıklaması, kaybedenler kulübü giriş cümlesini aklıma getirdi. 😂

Gittigidiyor vb. sitelerden güvenli olduğunu düşündüğünüz satıcıdan alabilirsiniz. KSM korsan bir yazılımdır. Yeni uyarı yapıldı zaten anakarta bulaşabilen virüs var diye. Bence o toplara hiç girmeyin. 20 TL verin, temiz key alın.
Temiz olup olmadığını nasıl anlayacağım ?

Öncelikle merhaba. Vatan Bilgisayar'dan bilgisayar toplayacağım. Windows konusunda hiçbir bilgim yok. Madem internetten 20-30 TL'ye bulunabiliyor neden 1000 TL'ye satılıyor? Herhangi bir farkı var mıdır? Görevli kişi, güncellemeler ve sürücüler sonradan geliyor crackli Windows'a, sıkıntı yaşarsın dedi. Beni tam anlamıyla bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum. Ne yapmam lazım ne yapmamam lazım?

Fark yok aslında. İkisinde de orijinal Windows'a sahip oluyorsun. 20-30 TL'ye aldığın lisans bir gün Microsoft tarafından tespit edilirse Windows lisansın iptal edilir ama pek kolay kolay tespit edileceğini sanmam.

Yakın zamanda FreeDos laptop aldım ve 20-30 TL'ye satılan lisanslardan kullanıyorum, şu zamana kadar sıkıntı yaşamadım.

1000 TL vermek pek mantıklı bir seçim değil :)

Temiz olup olmadığını nasıl anlayacağım ?
Yazılımbudur.com

Ayrıca ben Windows 365 ömürlük kullanım hesabını 8 liraya aldım çatır çatır Excel, Word kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı