Vatan Bilgisayar'ın Asus Israrı

Şaka gibi görünüşte ama dikkatli olun. Arkadaşım 2000 tl bütçesi ile Teknosa'dan X550JK alacakken Toshiba yok şöyle yok böyle son 2 tane kaldı diye aklını çelmişler kutudan da ayıplı çıkınca 2-3 kere servise göndermek zorunda kaldı. Aman paranıza yazık olmasın

Teknosa'da laptop almak istediğin zaman, Casper'ı övmeleri gibi.
Özellikle bazı markalı ürünlerde Ürün başına prim alıyor çalışanlar.

Asgari ücret + prim ücreti şeklinde çalışıyorlar adamlar ne yapsınlar.

MSI Gaming 7 anakart almak istiyorum diyorum adam bana "Neden MSI alıyorsunuz?" diyor. Suç işlemiş gibi hissettim kendimi:) Yüz ifadesini görmeniz lazım ama sorarken. Özür dilememek için zor tuttum kendimi:)

Teknoloji Market olayının sadce "Market" tarafında kalan yaklaşım. Marketçiliğin ilk kuralı "FIFO" "First in first out" ilk giren ilk çıkar. Ellerinde ürün bırakmamak için yapılan pazarlama yönetimidir.

5 gün önce Vatan Bilgisayar'dan bir PC topladım. Arkadaş bu ne ya adamlara MSI GTX970 Gaming 4G alacağım diyorum, yok Asus al diyor. Anakart MSI Z97 Gaming 7 alacağım diyorum yok Asus al. Adamlar resmen Asus'un distribütörlüğünü yapıyor.

ASUS'un promotörüne denk gelmiş olabilirsiniz... Bazen farklı bir ürün bilgisi almak işe yarayabiliyor ama bazen de itici olabiliyor bu durum. Nihayetinde para müşterinin yani benim cebimden çıkacak, son kararı ben veririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı