Vatan Computer ASUS ROG STRIX RTX 2060 Coil Whine

p1ko

Hectopat
Vatan'dan aldığıdım RTX 2060 ASUS ROG STRIX Advanced Edition modeli kartta Coil Whine sesi var kartı internet üzerinden aldım 14 günlük iade hakkım duruyor haftaya salı bitecek iade hakkım. Şimdi merak ettiğim ben bunu iade ettiğimde kartın aynı modelinin sıfırını istiyorum. Açıkcası para iadesi istemiyorum. Karttan memnunum sadece Coil Whine olayı beni rahatsız ediyor. Kartın değişimini istedğim takdirde direkt değişim yaparlar mı sizce daha önce böyle bir durumla karşılaşan varsa yardımcı olursa sevinirim kafam çok karıştı. Teşekkürler şimdiden.

İade ederseniz para iadesi gelir. Ürün değişimi istiyorsanız garantiye gönderilmesi gerekir. Eğer aynı paraysa iade edin. Fiyatı arttıysa veya biraz daha indirim kovalarım bekleyebilirim derseniz iade edin paranız geri gelsin. Taksitli aldıysanız taksit taksit geri ödenir kredi kartına.

Garantiye süreci falan nasıl oluyor bilmediğimden yollamak istemiyorum açıkcası.İstediğim Vatan Bilgisyarın aynı model ile değişim yapması iadede bana uygun değil çünkü kartı indirimdeyken almıştım bidaha indirimde zor.
Peki garanti değişim yapar mı sizce ve bu süreç ne kadar olur hiç garantiye ürün vermedim daha önce

Bence iade et. Paranı al, yenisini sipariş et.
Sonuçta ürün değişimi açısından biraz sıkıntı yaşabilirsin 14 gün içinde ürün iade etme hakkın var onun dışında ürün ile ilgili yapacağın her şey ürün garantisine girer.

Yani şöyle kartı indirimdeyken almıştım aynı fiyata bulamayacağım için iade de etmek istemiyorum açıkcası acaba böyle cw li mi kullansam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı