Vatan Computer Montaj Nasıldır?

Çok fazla dağınık değilmiş. Daha kötü montaj yapanlar var. Keşke rehberleri izleyip kendiniz yapsaydınız. Kabloları toplar isen iyi olur.

Çıkış için fan yokmuş. bende eski bilgisayarımın fanını oraya taktım. Ama hangi yöne üflemesi gerektiğini bilmiyorum.

Eğer öndeki fan içeriye hava üflüyor ise arkadaki fan da dışarıya hava üflemeli. Kabul görmüş olan sistem bu şekilde ilerler. Fanların üzerinde oklar vardır ve buna bakarak anlayabilirsin. Okları göremedim diyorsan fan motorunun gözüktüğü tarafa doğru hava üfler.

Mağazadan ve personelden personele değişir.

Img 20150726 123819 - Hızlı Resim

Kabloları güzel toplamışlar fakat sizin kasanızda kablo yönetimi de var ek olarak. Arkadaşımızın kasasında var mı yok mu resimler pek net değil anlayamadım ben.

Eğer öndeki fan içeriye hava üflüyor ise arkadaki fan da dışarıya hava üflemeli. Kabul görmüş olan sistem bu şekilde ilerler. Fanların üzerinde oklar vardır ve buna bakarak anlayabilirsin. Okları göremedim diyorsan fan motorunun gözüktüğü tarafa doğru hava üfler.

Kabloları güzel toplamışlar fakat sizin kasanızda kablo yönetimi de var ek olarak. Arkadaşımızın kasasında var mı yok mu resimler pek net değil anlayamadım ben.

Adsız.png

Doğru mu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı