Vatan Gaming Studio Sistemleri Alınır Mı?

Kniftie

Centipat
Makaleler
1

Merhaba ben vatan bilgisayardan bu iki kasadan birini satın alacağım ancak kasalar iyi mi yoksa değil mi emin olamadım. Bu kasalar alınmaya değer midir, güncel AAA oyunlarda yüksek ayarlarda kaç FPS alırım ve bu iki kasadan hangisini tavsiye edersiniz? Ayrıca bunlara uyumlu olabildiğince uygun fiyatlı bir monitöre ihtiyacım var önerirseniz sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
8 GB RAM ile drop yiye yiye oynarsın artık, hayatta başarılar😂 Girmeyeceğim diyorum şu kategoriye gene kendimi tutamıyorum.
Okuduğunu anlayamıyorsun sanırım. Üstte ''O sisteme 700 TL daha koyup aynı sistemi RTX 2060'lı bir şekilde almak'' demişim. Önerdiğiniz sistem ile aralarında sadece 500 tl fark var. Ve o önerdiğim sistemi alıp yanına 200 TL'ye 8 gb ram takviyesi yapıldığı taktirde aradaki fark 700 tl olacaktır.

Örnek ram: Corsair Vengeance LPX 8GB DDR4 3000MHz Bellek RAM CMK8GX4M1D3000C16 - Nanokatalog

Adam zaten 5K verebilse bu bilgisayarları mı koyacak, gerçekten komik. Bunu anlamayan insanlar burada millete öneri veriyor ve bu insanlara bir şeyler anlatmaya çalışıyoruz, gene zaman kaybı. Bu yüzden bu kategoriye girmek istemiyorum.

Hayatında evinden hiç çıkmamış, birileriyle hiç muhatap olmamış insan kafasındasınız bu kafayla devam edin. Hayatınızda başarılar.

Burada iki sistem arasından en iyisi olanı söylüyorum, sen en kötü olanın RAM'ı yüksek olduğu için onu savunuyorsun. Bu attığın yorumun ne alakası var?

Adam zaten 5K verebilse bu bilgisayarları mı koyacak, gerçekten komik. Bunu anlamayan insanlar burada millete öneri veriyor ve bu insanlara bir şeyler anlatmaya çalışıyoruz, gene zaman kaybı. Bu yüzden bu kategoriye girmek istemiyorum.
Sanırım cidden okuduğunu anlayamıyorsun.... Ben o bilgisayarı konuyu açan arkadaşa değil DADG2'yi dünyanın en iyi F/P'si olduğunu düşünen arkadaş için attım.

Sanırım cidden okuduğunu anlayamıyorsun.... Ben o bilgisayarı konuyu açan arkadaşa değil DADG2'yi dünyanın en iyi F/P'si olduğunu düşünen arkadaş için attım.
Sana 4 bin TL'lik bilgisayar arasından en iyisi diyorum. Sen bana gelmiş 5 binlik bilgisayar atıp benim hiçbir şey bilmediğimi savunuyorsun. Aynen. Devam.

8GB RAM denilen şey 350₺ fakat 590 ile 2060 arasındaki FPS ve Fiyat farkını nasıl eşitleyeceksiniz?
Bilmiyorsanız sistem falan tavsiye etmeyin en iyisi.
İki sistem arasında 1000TL VAR
Biliyoruz RTX 2060'ın daha iyi olduğunu. Sağ ol.

İki sistem arasında 1000TL VAR
Biliyoruz RTX 2060'ın daha iyi olduğunu. Sağ ol.
Sanırım sende Okuduğunu anlayamıyorsun...
4500 TL'ye GTX 1660 Tİ almak yerine 700 TL daha koyup aynı sistemi RTX 2060'lı bir şekilde almak sizcede daha mantıklı değil mi? GTX 1660 Tİ 1.900-2.000 TL ye kadar bulunabiliyorken,RTX 2060'lar ise 2.800-3.000 TL'den satılıyor ve aralarındaki performans ise çok. Bu durumda Asıl güldüren sizler oluyorsunuz. Bilip bilmeden araştırmadan kafanızdan yorum yapıyorsunuz.... @10IQ @tSli
Burada demek istediğim şey benim önerdiğim sistem DADG2 sisteminden 200-300 TL daha kaarlı bir sistem olması. Eğer okuduğunu anlayabilirsen anlayacaksın :) .

Ben 2060li sistemi almak istiyorum ama tek fanlı olması satarken önyargı olurmu fiyatının altında satacağım sonuçta alan olur değil mi upgrade yapacağım zaman. Bir de inceleme bulamadım sıcaklık değerlerini bilen var mı
Ayrıca ben cihazı aslında nisan ayı için almak istiyorum o aya kadar 2060 modeli indirime gider mı yoksa daha pahalı olabilir mi sizce?

Son düzenleme:
Ben alırsam 3 tane xigmatekin rgb fan ve kontrolcusunu de alıp rgbleri öne öncekileri yukarıya montajlarım ama şu tek fan 2060 işini netlestiremedim bir de çok aciliyeti olmadığı için fiyatlar düşerse beklemedigime pişman olmak istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı