Vatan Kutusu Olmayan Ürünlerin Garanti Durumu

Burak_Dönmez

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Vatan Bilgisayar'dan RAM ve harddisk almıştım. İki üründe aynı faturada ve fatura duruyor fakat ürünlerin kutusu ve garanti belgesi gibi hiçbir şeyi mevcut değil. Mesela ürün bozuldu diyelim Vatan Bilgisayar'a ürün ve faturası ile gittik bu ürün ile ilgilenirler mi ? Garantisinde sıkıntı olur mu ? Ne diyorsunuz ?

Garanti belgesi falanda yokmuş arkadaşın. Alacaklarını zannetmiyorum. Özellikle not düşülür vatan bilgisayarda verdiğin ürünlerin içerikleri, üstünün çizik olup olmadığı. Belki gönderirler servise ama iade söz konusu olursa almazlar.

Pardon yaa ben garanti belgesi var diye okudum, gece gece anlaşılan uykum gelmiş :) garanti belgesi yoksa işin rengi değişebilir, keşke ürünü aldıktan vatan bilgisayarın şubesine gidip sonra bir sorsaydınız.

Sadece faturası var, bir sene önce alındığı falan yazıyor. Ben iade değil sadece sıkıntı olursa garantisi olur mu demek istiyorum.

Garanti yönünden sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum. Fatura hatta ürün küçük ürünler için fiş dahi garanti belgesi yerine geçiyor.

İade ve değişim olmadığı sürece problem olacağını sanmıyorum.
Garanti işlemi fatura üzerinden yapılıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı