Vatan PC Montaj Güvenilir midir?

İşlemci soğutucusu almayacak mısınız ?
Bildiğim kadarıyla AMD işlemcilerde stok fan olmuyor. Benim bildiğim bu.

Stok fan konusunda bilgim yok yarın gittiğimde sorarım veya buradan bir arkadaş cevap verir. Ayrıca ilk aşamada O.C yapmayı düşünmüyorum. İlerleyen zamanlarda SSD ve İşlemci Soğutucusu têmin ettikten sonra O.C yapacağım için Stok fan şu an için yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Stok fan konusunda bilgim yok yarın gittiğimde sorarım veya buradan bir arkadaş cevap verir. Ayrıca ilk aşamada O.C yapmayı düşünmüyorum. İlerleyen zamanlarda SSD ve İşlemci Soğutucusu têmin ettikten sonra O.C yapacağım için Stok fan şu an için yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

İslemci sogutucu al, stok fan pek saglam degil. O.C yaparsan sicaklik epey artar. Bana gore cooler master modellerine bir goz at butcene uygun.

Hocam şuan da bütçeyi zaten çok aştım. O.C düşünmediğim için stok fan bana yeterli olmaz mı ? İleride yeni bir işlemci soğutucu ile ssd almak için vatan'a gideceğim o kadar. Üstte de yazmıştım?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı