Vatan Bilgisayar Güvenilir midir ?

Rogue

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem topladım her fiyat vatanda uygun. Bu sistemin tüm parçalarını ordan alırsan montaj ücretsizmiş. Peki bu aldıgımız parçalar cok ucuz diger sitelere göre bir arıza durumu olur mu ?

Montaj yaparken parçaları bastan savma yaparlarmı ?

Montaj ıcın götürdügüm parçalardan alma gibi bir durum olur mu ? (Yani götürdügüm parçalardan alıp baska parçalar takarlar mı? )

Eger sizde vatan bilgisayardan sistem toplattıysanız bu gibi durumlarla karsılastıysanız eğer yorum atarak belirtmenizi rica ediyorum.

Öncelikle fiyatlar vatanda uygun değil. Arıza durumunda ürünü iade edebilirsiniz. Baştan savma yapabilirler bu şubeden şubeye kişiden kişiye değişir. Parçalardan alma gibi bir durum olmaz, bakkal değil sonuçta. Olursa şikayet edersiniz ve muhtemelen olumlu sonuç alırsınız.

@Rogue Vatanbilgisayar'dan alabilirsiniz. Parçaları farklı yerden aldığınız için montaj sırasında sıkıntı çıkarabilirler.

Parçaları kendin birleştirmeye çalış aksi takdirde kargo da gelirken zarar görebilirler.. ve dediğin gibi çok dikkat ediceklerini sanmıyorum montaja.

Montajı kendım yapmayı düşünüyorumda parçalar vatanda uygun degil demişsiniz baska hangi sitede uygundur ? @fozbek

Dolar bugün tüm zamanların en yüksek değerini gördü. Bu yüzden şu sıralar Vatan Bilgisayar'da tüm ürünler dolar üzerinden belirlendiği için pahalı, biraz beklersen düşecektir. Kaliteli ve güvenilir yerden almak istiyorsan kendini ispat etmiş şubeler zinciri olan mağazadan alman daha sağlıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı